Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta v létě asi přijde o kapitána! Odchodu se nebráním, říká její hvězda. Chce hrát v zahraničním klubu

Už to tak asi bude, Sparta Praha se po sezoně bude muset chtě nechtě rozloučit se svým milovaným kapitánem. Ten má velké ambice a chtěl by zamířit do ciziny, aby si splnil svůj velký fotbalový sen.

Publikováno

dne

Už to tak asi bude, Sparta Praha se po sezoně bude muset chtě nechtě rozloučit se svým milovaným kapitánem. Ten má velké ambice a chtěl by zamířit do ciziny, aby si splnil svůj velký fotbalový sen.

Ladislav Krejčí je hrdinou pražské Sparty. Kapitán, klíčový stoper, tvrďák, autor důležitých branek. A taky vzor mnoha malých sparťanských fanoušků. Na Letné se děsí dne, kdy z klubu odejde.

A zdá se, že s touto realitou se sparťané budou muset smířit již brzy. Krejčí totiž v rozhovoru pro magazín Forbes, kde se dostal do prestižní kategorie „30 pod 30“, naznačil, že po sezoně nejspíš odejde.

Spekuluje se o La Lize, Bundeslize i Premier League. „Napíše se toho hodně. Zas lepší, než kdyby se říkalo, že mě nikdo nechce,“ prohlásil autor letošních pěti ligových gólů.

Odchodu se nebráním. Já už jsem si ten sen a slib, který jsem klubu dal, splnil, v tom mám čisté svědomí,“ nechal se slyšet Krejčí, známý též pod iniciály LK37.

Chci zjistit, kam mohu posouvat své limity, hlásí Krejčí

Spartě věrně sloužil pět let, stal se jejím symbolem. Pro klub toho mnoho udělal a teď to vypadá, že po sezoně už asi definitivně nastane čas zamířit do některé ze zahraničních top lig.

Mým cílem je porovnávat se s těmi nejlepšími na světě, hrát v zahraničním klubu, zjišťovat, kam až mohu posouvat své limity,“ potvrdil své zaječí úmysly kapitán Sparty Krejčí.

Ten by se rád rozloučil obhajobou mistrovského titulu, Sparta navíc zůstává ve hře i v MOL Cupu, kde se v semifinále utká s Opavou, a v Evropské lize, kde v osmifinále narazí na anglický Liverpool.

Krejčí bude sparťanům citelně chybět. Zvládnout to ale na Letné budou muset časem i bez něj. Koneckonců v odvetě Evropské ligy doma s Galatasaray Istanbul se ukázalo, že to může jít.

Zdroj: Forbes, AC Sparta Praha, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.