Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta podle spekulací našla nového trenéra! Oznámen bude nejdříve po finále poháru

Pražská Sparta bude mít od následující sezony nového kouče. S její lavičkou byla dosud skloňovaná pouze dvě jména, a to Heiko Herrlich a Martin Svědík. Zdá se, že nyní je vybráno a trenér již řeší posily, které si do týmu přivede.

Publikováno

dne

Pražská Sparta bude mít od následující sezony nového kouče. S její lavičkou byla dosud skloňovaná pouze dvě jména, a to Heiko Herrlich a Martin Svědík. Spekuluje se o tom, že nyní je vybráno a trenér již řeší posily, které si do týmu přivede.

Sezona je u konce, tedy alespoň ta ligová. Kvůli vydatnému dešti bylo odloženo finále poháru, které se sehraje tuto středu. A Spartu do ní povede naposledy Michal Horňák.

Ten je dočasným trenérem do konce sezony, v následující již bude vést tým nový kouč. V kuloárech se spekulovalo o dvou jménech. Prvně to vypadalo na příchod Heiko Herrlicha, pro ten ale neměl být majitel Daniel Křetínský.

Druhá varianta je dle posledních informací mnohem blíže. Spekuluje se o tom, že od nové sezony bude Spartu vést Martin Svědík, kouč Slovácka. A právě z toho důvodu se s možným oznámením ještě musí počkat.

Sedmačtyřicetiletý trenér měl na nabídku kývnout pouze v případě, že se provede velký řez realizačním týmem a klub výrazně posílí kádr, jelikož se počítá s odchody Adam Hložka a Dávida Hancka.

Tato vize se majiteli líbí více, se zahraničním trenérem by se nerad opět spálil. Svědík by měl mít určitou roli v rozhodování, kdo z vytipovaných posil do klubu přijde.

Nyní to vypadá na příchod Jana Mejdra, Jaroslava Zeleného, spekuluje se také o Kryštofu Daňkovi a nebylo by velkým překvapením, když by přišel i Lukáš Sadílek.

To by ale zdaleka neměl být konec, posila musí dozajista přijít i na hrot útoku, kde v případě zranění Tomáše Čvančary není moc variant.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.