Reklama

Sparta to na internetu schytává za své video ohledně lístků. Nebyl opilý? ptají se fanoušci

Sparta nasadila dost vysoké vstupné na utkání s Rapidem Vídeň, což mezi fanoušky vyvolalo obrovskou vlnu nevole. Následně si však zavařila ještě víc.

Důvod drahých lístků se snažil formou videa vysvětlit marketingový ředitel klubu AC Sparta Praha. Vstupenky jsou dražší z důvodu vysokých nákladů na organizaci zápasu nebo také jako odměnu pro permanentkáře, kteří budou mít 50% slevu.

Fanoušci by důvody třeba i pochopili, ale co se jim rozhodně nelíbilo, byla forma videa. Podle mnohých působil Veselý arogantně, dle některých dokonce až opile.

“Není ten Kamil opilej?” ptají se fanoušci na Facebooku. “Jak může takovéhle video vůbec klub jako Sparta přidat na svoje sociální sítě? Vyjadřování marketingového ředitele jako když by to nahrávali po 10 pivech v Lokále a ještě si k tomu lehne,” nechápe další příznivec letenských.

Posměšných komentářů na adresu Kamila Veselého najdete spoustu jak na Facebooku, tak Twitteru či Instagramu.

Sám ředitel marketingu se k celé situaci vyjádřil na svém Twitteru. Fanoušek vyčetl Veselému aroganci, která z celého videa čišela. Zaměstnanec Sparty s tímto názorem souhlasil. Své vystupování se snažil ospravedlnit únavou a nevyspalostí z posledních dnů.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Mě neprošlo že by byl nalitej spíš namachrovanej ty lístky sou ale fakt trochu dráhy ale stejně jsi ho koupím a půjdu ty kluky Spartansky povzbudit.

    • Ještě že ti šmejdi z vedení Sparty vědí že již delší dobu na Spartu nechodí praví hrdí tvrdí Sparťani ale jen ovečky kterým nevadí 7 let bez titulu 16 let bez LM špatná přestupová politika že místo odborníku Sparťanu jsou ve funkcích kámoši a spolužaci majitele mamankové protekčáci donašeči nevadí jim cílená likvidace tradice klubu na Letné a ani minimalně o 300kč předražené vstupenky na !!! 2.předkolo !!! LM !!! To je hodně smutné kam až klesli fanoušci před ještě 18 lety Železné Sparty ! ☹

  2. Hmmm, tohle že je komunikace ředitele marketingu, čili jednoho z vrcholových představitelů klubu s veřejností? A sám to komentuje slovy: “Tak primární cíl byl předat informace. Vidělo nás to několik, nikdo to nevyhodnotil tak, ze by to nemělo jít ven…”? No tak to jsem rád, že místo něj nevystoupil někdo méně reprezentativní, třeba jeden z jeho podřízených – asi by to bylo jak nějaké dobré číslo z cirkusu Humberto “Buby a Rudy – dvojice nadaných šimpanzů”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené