Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta si poradila s poslední Opavou a dotahuje se na Jablonec

Pražská Sparta zvládla utkání 29. kola proti poslední Opavě a na druhý Jablonec ztrácí již pouhý bod. Navíc má utkání k dobru, a tak má vše ve svých rukou.

Publikováno

dne

Pražská Sparta zvládla utkání 29. kola proti poslední Opavě a na druhý Jablonec ztrácí již pouhý bod. Navíc má utkání k dobru, a tak má vše ve svých rukou.

Zdroj: AC Sparta Praha

Sparta začala utkání aktivně a gólu se dočkala již v šestnácté minutě. Adam Hložek si naskočil na centrovaný míč a uklidil ho do odkryté branky.

Po gólu si nicméně poranil zápěstí, ve hře ale pokračoval. A i díky němu se Sparta dočkala druhé branky utkání.

Ve 26. minutě našel Martin Vitík krásnou přihrávkou Hložka, který sprintoval na branku a předložil míč volnému Srdjanu Plavšičovi, který jej poslal do sítě.

Sparta svým výkonem příliš nebavila, v poločase ale zaslouženě vedla 2:0. V 53. minutě ovšem dokázala vstřelit třetí gól.

Adam Karabec našel volného Tomáše Wiesnera, který běžel od půlky sám na branku a osamocený před gólmanem si všiml Hložka, který již neměl problém vstřelit svou další branku.

Florin Nita se nicméně čistého konta nedočkal. Po výborném centru Lukáše Holíka se v 62. minutě hlavou trefil Jan Žídek.

Sparta ale přeci jen své fanoušky poté potěšila. Karabec se prodral skrz obranu a přihrál Dávidu Hanckovi, jenž našel volného Hložka, který završil hattrick.

Sparta se tlačila do zakončení, poslední slovo ale měla Opava. Po zmatcích v obraně se prosadil Matěj Helešic a stanovil tak konečný výsledek utkání na 4:2.

Zdroj: Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.