Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta v reprezentační přestávce sehrála modelové utkání

Publikováno

dne

Sparta si okořenila reprezentační přestávku o modelové utkání, kterého se zúčastnili nereprezentující hráči A týmu doplnění o výběr sparťanského dorostu a testovaným Nigerijcem Umehem Goziem. Zkušenější tým „žlutých“ vyhrál 3:2 i díky brance stopera Kayi.

Podle předpokladů byli hned od začátku Žlutí v převaze, ale byl to soupeř, který se mohl radovat jako první ze vstřelené branky. O tu se postaral Kristián Flak a Rudí tak šli do vedení. To však netrvalo dlouho, jelikož byl po faulu na Vatajelua nařízen pokutový kop, který Marc Janko bezpečně proměnil. Strany se tak měnily za nerozhodného stavu.

Druhý poločas měl podobný průběh jako první. Rudí šli do vedení zásluhou branky Janathana Biabianyho, ale vedení jim nevydrželo dlouho.  Kaya si po rohovém kopu naskočil na míč a hlavičkou srovnal stav na 2:2. Žlutým se ještě podařil dokonat obrat, když si Néstor dokázal po Plavšičově nahrávce poradit s Bičíkem. Zkušenější tým žlutých tak zvítězil 3:2.

Žlutí vs. Rudí 3:2 (1:1) (hráno 2×25 minut)
Góly: Janko, Kaya, Néstor – Flak, Biabiany.

Žlutí: Kotek – Karavaev, Hovorka, Kaya, Costa (26. Ben Chaim) – Mareček, Mavuba – Plavšić, Néstor, Vatajelu – Janko (26. Lafata).

Rudí: Bičík – Tvaroh, Hucek, Burda, Flak – Peřina, Alexandr, Gozie, Biabiany – Lafata (26. Janko), Prokopec (26. Baftijar, 40. Štětina).

Reklama

Oblíbené