Sparta podruhé v nové sezóně prohrála, Monaku nedala ani gól

Sparta nezvládla první zápas třetího předkola Ligy mistrů, v domácím prostředí nestačila na Monako 0:2. V odvetě tak má co dohánět, v odvetě bude muset dát minimálně dva góly.

Sparta do zápasu vstoupila aktivně a zdálo se, že hostující hráče zaskočila. Ve 21. střílel Filip Panák, jenž ale bránu netrefil. Minutu nato pálil Gelson Martins, mířil však hodně nad. Ve 23. minutě měl velkou šanci Adam Hložek, hlavou minul.

Ve 41. minutě šlo Monako z ničeho nic do vedení, z rohového kopu se prosadil Aurélien Tchouaméni. Hned poté mohl vedení navýšit Youssouf Fofana, jeho pokus ale vyhlavičkoval bránící hráč Sparty.

Do kabin se tak šlo za pro Spartu krutého stavu 0:1. Do druhé půle poslal Pavel Vrba do hry Lukáše Juliše místo Davida Moberga Karlsona.

Sparta se však na odpověď nezmohla, naopak podruhé inkasovala. Florina Nitu nadvakrát propálil německý reprezentant Kevin Volland. V 69. minutě vypálil z dálky Jakub Pešek, brankáře hostí ale nepřekvapil.

V 79. minutě odvrátil pohromu Nita, když v ložené šanci vychytal Ismaila Jakobse. Poté už si hosté zápas zkušeně hlídali a Spartu do ničeho nepustili. Sparta tak do odvety pojede se ztrátou 0:2.

Zdroj: Liga mistrů

1. A co ta trapas parta z toaletný čekala?! Tohle není taškaliga! Tady nemůže Křetínský donést koženou tašku Peltovi, Pelta nezaúkoluje Krulu, aby zavolal Chovancovi, Chovanec nenominuje Královce a tím pádem Královec nevykouzlí 3 penalty pro Spartu!!!!!

2. Monaco byť to byl jejich první ostrý zápas sezony odehráli zápas jak potřebovalo a na 70% ! Hrát tak jako minulou sezonu ve Francouzské lize tak Sparta dostala 4 kusy ! Francouzi ukázali jasné zrdcadlo a jen se potvrdilo co vedeni klubu a x fanoušku nechce vidět- slyšet a to že Dočkal Pavelka Juliš jsou zcela pruměrní kopáči na Karvinou Přibram Opavu Zlín ale ne hráči pro moderní Evropský fotbal který je o rychlosti obratnosti dynamice technice ! Polidar Hložek Karlsson valmi slabí neškodní ☹ Pro mě dnes překvapivě nejlepší Panák velmi slušný Sáček a i Nita . Co se týká “rasismu” černoch provokoval tak to schytal tak jako by to schytal čistokrevný Evropan – Arab- šikmoočko ! Uefa ať jde již opravdu do prd… a proto tleskám vlajce v sektoru Francouzu Uefa mafia !

• Pavelka nejlepší z našich, celý zápas jezdil po zadku, odběhal, odmakal fakt maximum možného. Nechápu, že to nevidíte

• Směrem dozadu výpomoc obraně relativně ok. ale směrem dopředu nic a spousta zbytečně ztraceným míču díky pomalosti neobratnosti.

3. Už si to sedá a až si sedne na tribunu natrvalo rychlík Dočkal,tak se to zase zvedne.Dřív asi ne.

4. Sparta s Monakem měla velkou smůlu a to na rozhodčího,který ji připravil o dvě jasné penalty.
    Sám Dočkal si stěžoval na rozhodčího,který je připravil o jasnou výhru.V poli Sparta svého soupeře
    převyšovala svou přesnou a rychlou kombinační hrou.Doufejme,že v odvětě bude rozhodovat
    objektivnější a spravedlivější rozhodčí.

5. A je po mistrech světa-:) Před zápasem se už viděli v LM . Tak jim Monako nastavilo zrcadlo. Hložek jestli nepřestoupí jinam tak skončí jako průměrák. Pusťte ho do Slavie tam z něho udělaj fotbalistu s velkým F.

• Hložek byl nejhorší na hřišti. Jedinou šanci zazdil, první branka je jeho vinou,když se nechal předskočit a celkově hrál, jako když ho to vůbec nebaví.

• Ne, že ho to nebaví. On prostě na víc nemá! Už si to Hložkomilci uvědomte. Včera mu bylo nastaveno zrcadlo. Už při té šanci zcela nesmyslně se snažil udeřit hlavou do míče, místo aby jen nastavil hlavu a hrál na “delší” tyč. No a potom obdrženém gólu měl Vrba udělat pro něj tu nejužitnější věc. Vystřídat ho, tlouštíka.

• To víš, že Spartu zařízl rozhodčí. Nevymyslel pro Spartu 6 penalt a nevyloučil 5 hráčů Monaka. Ale to víš. Tohle není taškaliga, kde Krula zavolá Královcovi a Královec z toho udělá suchej záchod! Kdy už to konečně pochopíte?!

6. Bučení mělo směřovat k celému vedení Sparty. Teď se ukazuje jak má Sparta,, skvělí tým”. Samí vysloužilce o které není v zahraničí zájem. Hložek s Karlssonem nejhorší na hřišti. O Dočkalovi je už opravdu tristní mluvit. Co pak je Juliš hroťák? Monaco se nebojí stavět mladíky ale Vrba nechá sedět Karabce, Drchala který je určitě lepší než Juliš. Kde je pořádný hroťák???

7. Takový výsledek se dal čekat,na ty opravdu dobré týmy prostě nemají,protože v jejich kádru není ani jeden hráč evropské úrovně.Nejvíc mne vytáčí jak se neustále píše o Hložkovi jako o hvězdě,ale já jsem ho ještě neviděl předvést něco mimořádného.Navíc mě připadá,že má asi trochu nadváhu a začíná být dost neohrabaný a nepohyblivý.