Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta dostala konkrétní nabídku na Krejčího! Poslal ji známý klub z La Ligy, který letos bojuje o titul

Sparta Praha řešila v zimním přestupovém období několik nabídek na svého kapitána. Ladislav Krejčí však i přes enormní zájem ze zahraničí zůstává na Letné. Jedinou konkrétní nabídku podle inFotbalu poslal do Prahy Girona. A částka to byla vskutku vysoká.

Publikováno

dne

Sparta Praha řešila v zimním přestupovém období několik nabídek na svého kapitána. Ladislav Krejčí však i přes enormní zájem ze zahraničí zůstává na Letné. Jedinou konkrétní nabídku podle inFotbalu poslala do Prahy Girona. A částka to byla vskutku vysoká.

Ladislav Krejčí zůstane hráčem Sparty i v jarní části probíhajícího ročníku Fortuna ligy. A to i přesto, že byl o kapitána pražského celku veliký zájem v zahraničí.

Byť Tomáš Rosický, coby sportovní ředitel letenských, neprozradil konkrétní jména klubů, v kuolárech se hovoří o týmech ze Španělska nebo Německa. RB Lipsko mělo, coby zástupce Bundesligy, zájem ještě před startem této sezóny.

V zimním přestupovém období pak o Krejčího údajně projevily zájem dva kluby z La Ligy. A to konkrétně FC Sevilla a konkurenční Real Betis. Nyní však server inFotbal přichází nejen s dalším klubem, ba dokonce i s konkrétní nabídkou!

Tu na Letnou podle posledních informací zaslala Girona, obrovské překvapení tohoto ročníku španělské nejvyšší soutěže. A o jakou částku se mělo jednat?

Girona podle inFotbalu Spartě nabídla 10 milionů eur, tedy v přepočtu na naši měnu zhruba 250 milionů korun. Na základě posledních zpráv však nastal problém v tom, jakým způsobem chtěl španělský celek zaplatit.

Katalánský klub chtěl platbu rozdělit do několika splátek po dobu dvou a půl let. A na to Sparta, objektivně zcela pochopitelně, nepřistoupila.

Pokud by ale Krejčí měl po sezóně ze Sparty odejít, Girona je prý aktuálně nejblíže k dohodě. Obě strany by mohly znovu začít jednat po skončení tohoto ročníku Fortuna ligy. Zájemce z La Ligy však musí svou nabídku nejen vylepšit, ale také snížit počet splátek.

Zdroj: Fortuna liga, AC Sparta Praha, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.