Spojte se s námi


Fotbal

Southampton trápí zranění brankářů. Proti Arsenalu nastoupí čtyřicetiletý Caballero

Southamptonu se v krátké době zranili první dva brankáři. Klub z jihu Britských ostrovů byl tak donucen sáhnout k poměrně netradičnímu řešení.

Publikováno

dne

Southamptonu se v krátké době zranili první dva brankáři. Klub z jihu Britských ostrovů byl tak donucen sáhnout k poměrně netradičnímu řešení. Saints podepsali krátkodobý kontrakt s argentinskou gólmanskou legendou Willym Caballerem, který naposledy v Anglii oblékal dres Chelsea nebo Manchesteru City. Čtyřicetiletý veterán by měl nastoupit již v sobotu na hřišti londýnského Arsenalu.

Alex McCarthy a Fraser Forster jsou dlouhodobá hlavní gólmanská dvojice Southamptonu. Když z důvodu zranění, poklesu formy nebo z jiného zavinění nenastoupil jeden z nich, druhý ho byl vždy připraven zastoupit. Jak už to ale ve fotbalovém životě bývá, někdy se zkrátka nelze vyhnout smůle.

V posledním týdnu Southamptonu vypadli kvůli zranění oba brankáři, a tak vedení Saints podepsalo krátkodobou, měsíční smlouvu s velezkušeným veteránem Willym Caballerem.

Jak už bylo zmíněno, Caballero nasbíral coby náhradní gólman Chelsea nebo City spoustu titulů a trofejí.

Mimo britské ostrovy se Caballero představil zejména v dresu španělské Málagy nebo Elche. Zároveň se jedná o bývalého argentinského reprezentanta nebo odchovance slavné Bocy Juniors.

Od konce loňské sezóny, kdy vypršela Argentincova smlouva v Chelsea, byl zatím čtyřicetiletý veterán bez angažmá. Uvidíme tedy, jestli ho trenér Ralph Hasenhüttl nakonec v sobotu odpoledne proti Arsenalu opravdu postaví mezi tři tyče.

Zdroj: Southampton FC, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.