Spojte se s námi


Premier League

Southampton odvolal manažera Pellegrina

Publikováno

dne

Mauricio Pellegrino již není manažerem Southamptonu. Jihoanglický celek letos nečekaně bojuje o záchranu, načež vedení klubu chce dát osm zápasů před koncem sezóny mužstvu potřebný impuls… 

Bývalý obránce přišel na lavičku Sotonu před sezónou, když nahradil Claudea Puela, ovšem tento krok se neukázal z pohledu ambiciózního klubu jako úplně vydařený.

„Svatí“ se od začátku sezóny trápili, což vyvrcholilo sobotní porážkou na hřišti Newcastlu United (0:3), vedení klubu posléze usoudilo, že je čas na změnu a Pellegrina odvolalo.

Do nedělního čtvrtfinále FA Cupu proti třetiligovému Wiganu Athletic už mužstvo povede jiný kormidelník, jehož jméno zatím nebylo odtajněno. Přesto na nového manažera nečeká snadný úkol, neboť Southampton vyhrál jediný z posledních sedmnácti ligových duelů

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.