Spojte se s námi


Fotbal

Soupeř Slavie se naladil na Play-off Ligy mistrů výhrou

Dánští šampioni, kteří stojí v cestě pražské Slavii za vysněnou účástí v Lize mistrů, v sobotu zvítězili na domácí půdě v rámci 3. kola dánské Superligy 1:0 nad Randers.

Publikováno

dne

Dánští šampioni, kteří stojí v cestě pražské Slavii za vysněnou účástí v Lize mistrů, v sobotu zvítězili na domácí půdě v rámci 3. kola dánské Superligy 1:0 nad Randers.

Jedinou branku utkání vstřelil bulharský hráč Bozhidar Kraev a zajistil tak Midtjyllandu druhou výhru v rámci dánské Superligy.

Midtjylland je po 3 kolech na 4. místě tabulky s 6 body a se skórem 2:2. V prvním kole podlehl Sonderjyske 2:0 (vyzyvatel Viktorie Plzeň v 3. předkole Evropské ligy). A poté dvakrát zvítězil v poměru 1:0 s Lyngby a s Randers.

V souboji s Randers nechal trenér Priske odpočívat velkou část hráčů, kteří nastoupili v prvním utkání v Praze. Což značí, že stejně jako pro Slavii jde Midtjyllandu o hodně a doufají v postup.

V pozápasovém rozhovoru to nastínil samotný Kraev, když řekl: „Ve středu hrajeme pravděpodobně největší zápas v historii klubu.“

Sestava FC Mydtjylland proti FC Randers:

Hansen – Dyhr, Sviatchenko, James, Andersson – Anderson, Onyeka – Sisto, Kraev, Mabil – Junior Brumado

Sestava FC Mydtjylland proti SK Slavii Praha:

Hansen – Paulinho, Sviatchenko, Scholz, Andersson – Cajuste, Onyeka, Evander – Dreyer, Kaba, Mabil

Zdroje: Twitter, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.