Spojte se s námi


Fortuna liga

Sörensen po Boleslavi: Nebyl to náš den! Bránili opravdu velmi dobře a nemohli jsme je otevřít

Sparta zaváhala a z Mladé Boleslavi si neodváží ani bod. Její porážka jde zejména za obranou, která nezvykle často chybovala. Asger Sörensen po zápas shrnul nepovedené utkání a nastínil, co v kabině řekl trenér Brian Priske.

Publikováno

dne

Sparta zaváhala a z Mladé Boleslavi si neodváží ani bod. Její porážka jde zejména za obranou, která nezvykle často chybovala. Asger Sörensen po zápas shrnul nepovedené utkání a nastínil, co v kabině řekl trenér Brian Priske.

Po domácí remíze s Rangers přijela Sparta do Mladé Boleslavi s několika absencemi. Trenér Brian Priske poslal na hřiště obměněnou sestavu, šanci dostal třeba James Gomez.

Právě za ním jde první inkasovaná branka, špatným skluzem totiž daroval míč soupeři. Ještě větší hrubku ale obrana Sparty vyvedla v závěru první půle, po rozehrávce nakrátko se nechal Filip Panák obrat o míč a Marek Matějovský si připsal druhou trefu svého celku.

Co k zápasu řekl Sörensen?

Zápas nakonec skončil výsledkem 1:3 a fanoušci Sparty nejeli domů do Prahy v nejlepší náladě. „Nebyl to pro nás dobrý zápas. Dnes to nebyl náš den. Myslím, že Boleslav si počínala opravdu dobře. Měli opravdu hodně protiútoků.

Bránili opravdu velmi dobře a nemohli jsme je otevřít. Dneska jsme prohráli s lepším týmem. Musíme pokračovat v práci. Zápasy hrajeme každý třetí den. Takže musíme jít dál a poučit se z tohoto zápasu,“ řekl po utkání v rozhovoru pro klubový web Asger Sörensen.

Fanoušky rozhodně zajímá i to, co v kabině svému týmu řekl trenér Brian Priske, který nemohl být s výkonem ani výsledkem spokojený. Sörensen řekl něco málo i k tomuto tématu.

„Brian Priske nám prostě řekl, že se z toho musíme poučit a že to nebyl náš den. Jsme samozřejmě zklamaní a teď se musíme dívat dopředu. Už to nemůžeme změnit.

Takže se musíme podívat na detaily, podívat se na to, co můžeme udělat lépe a vylepšit to do toho dalšího zápasu,“ dodal.

Sparta se nyní musí oklepat, už ve středu hraje pohár na Bohemians. Následně o víkendu stejný celek hostí na Letné a potom už je na řadě odveta s Rangers.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.