Spojte se s námi


Fortuna liga

Sörensen: Nemůžeme se dívat na následující zápasy, teď se soustředíme jen na Slovácko

Spartu po reprezentační přestávce čeká velice náročný program, který možná dost napoví o zbytku sezónu. Asger Sörensen však upozorňuje, že ted‘ se musí letenští soustředit jen na Slovácko.

Publikováno

dne

Spartu po reprezentační přestávce čeká velice náročný program, který možná dost napoví o zbytku sezónu. Asger Sörensen však upozorňuje, že ted‘ se musí letenští soustředit jen na Slovácko.

Během reprezentační pauzy několik hráčů odjelo plnit si reprezentační povinnosti, zbytek na Strahově trénoval společně s B-týmem.

Zároveň měli hráči o víkendu volno, aby se připravili na následující týdny, které mohou dost napovědět o zbytku sezóny. Spartu totiž čeká nepříjemné Slovácko, ve čtvrtek otevře Evropskou ligu duelem s Limassolem a v neděli je na programu derby se Slavií.

Tím však náročný program nekončí, v týdnu poté Sparta pocestuje do Líšně na utkání Mol Cupu, poté se utká s Plzní a poletí do Sevilly na duel s Betisem.

„Samozřejmě se těšímě na nadcházející zápasy. Začínáme v neděli se Slováckem, na které se všichni plně soustředíme. Nemůžeme se dívat na to, co se stane v následujících dvou nebo třech zápasech. Soustředíme se jen na Slovácko, bude to těžký zápas,“ uvedl pro klubový web stoper Asger Sörensen.

„Je to velmi zkušený tým, ví, co mají dělat. Mají v týmu hodně kvality, bude to pro nás velká výzva. Ale také věřím, že když budeme pokračovat v tom, co jsme ukázali doteď, můžeme získat tři body,“ dodal dánský obránce.

Slovácko není pro Spartu vůbec oblíbený soupeř, spíše to ale platí pro duely v Uherském Hradišti. Tam letenští nevyhráli už čtyřikrát v řadě.

Ani na Letné to ale není vždy stoprocentní, z posledních 5 vzájemných zápasů vyhrála tři Sparta a dva Slovácko. Duel je na programu od 18 hodin.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.