Spojte se s námi


Fortuna liga

Slovan Liberec se pochlubil novým logem, které bude používat od nové sezony. Jak reagují fanoušci?

Když nová éra, tak se vším všudy. Slovan Liberec bude kromě nového majitele vystupovat také pod novým logem a celkově novou vizuální identitou. Tu klub ze severu Čech představil veřejnosti v pátek odpoledne.

Publikováno

dne

Když nová éra, tak se vším všudy. Slovan Liberec bude kromě nového majitele vystupovat také pod novým logem a celkově novou vizuální identitou. Tu klub ze severu Čech představil veřejnosti v pátek odpoledne.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slovan Liberec již má po sezoně. V základní části Fortuna ligy skončil sedmý, ztrácel jen bod na šesté Slovácko. Čekalo jej tedy play-off o Konferenční ligu, v níž ovšem narazil na Teplice.

Severočeši tak konečně zahajují novou éru. Jestli to bude krok správným směrem, to zatím nikdo neví. Okolo klubu však panuje všeobecné nadšení. Novým majitelem je Ondřej Kania, který má velké plány.

Do týmu se konečně začne investovat. O sportovní ambice není nouze. I proto dojde ke změnám na mnoha úrovních. V první řadě se Liberec loučí s trenérem Lubošem Kozlem, během léta se zřejmě hodně promění i podoba A-týmu.

Mimo to však Slovan v pátek odpoledne přišel také s velkou grafickou proměnou celé značky. Klub se dočkal nové vizuální identity. Od nové sezony budou liberečtí hráči nosit na dresech i nové logo.

Slovan Liberec mění identitu. Co na to veřejnost?

Když klub na sociální sítě umístil video, v němž představuje novou vizuální identitu, začali nejen fanoušci severočeského celku hodnotit, jak moc se povedla. Nutno zmínit, že klubové logo se dočkalo moderního a poměrně zjednodušeného kabátu.

Na Instagramu, Facebooku i sociální síti X se reakce různí. Na X panuje všeobecná spokojenost, nicméně některým nové logo připomíná starý znak hokejových Pardubic z dob, kdy ještě nesly název Tesla.

„Jako designér nemůžu říct nic špatného. Jsem zvědavý na komplet identitu a merch. Na první dobrou moc světlá modrá. Klasicky si asi budu muset nějakou dobu zvykat, ale bude to dobrý,“ hodnotí fanoušci na X. Někteří jsou z nového loga dokonce nadšení. Pochvalují si jej i příznivci na Instagramu.

Na Facebooku jsou reakce negativnější. Panuje nespokojenost s tím, že do rozhodování o změně nebyli zapojeni fanoušci. Některým přijde logo moc jednoduché, jiným se nelíbí odstín modré barvy. Spokojenost panuje alespoň se zachováním Ještědu.

Zdroj: FC Slovan Liberec, X, Instagram, Facebook

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.