Slavíme 1000 fotbalových novinek na ruik.cz

23. dubna 2017 jsme publikovali první článek: Pro Zlatana Ibrahimoviće letošní sezóna skončila a naopak magazín ruik.cz odstartoval svoje první letní přestupové období.

Od té doby uplynulo 7 měsíců a pár dnů. Ruik.cz za tu dobu dosáhl okolo 50 000 návštěv, z toho 30 000 z České republiky, 5 000 ze Slovenska a po 1 000 z Polska, Německa a USA.

Za tyto čísla musíme poděkovat především našim autorům, kteří se starají o to, abyste měli vždy aktuální novinky a statistiky k dispozici.

Děkujeme a přejeme krásný zbytek roku,

Ruik Team

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Hancko je zpátky! Při absencích se vrací důležitý článek sparťanské obrany

Dávid Hancko se vrací ve velmi důležitý moment! Sparta proti Pardubicím neměla příliš možností na post stopera a kouč Pavel Vrba se rozhodl pro nasazení Hancka, který má po celou sezonu velké potíže s kolenem.

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.