Spojte se s námi


Chance Liga

Radoslav Kováč vítá velkou posilu! Do Liberce míří reprezentant z Balkánu se zkušenostmi z evropských pohárů

Nový trenér Liberce se může usmívat. Radoslav Kováč totiž vítá další velkou posilu, kterou se již brzy stane reprezentační záložník z Balkánu, který má zkušenosti z bojů v evropských pohárech.

Publikováno

dne

Nový trenér Liberce se může usmívat. Radoslav Kováč totiž vítá další velkou posilu, kterou se již brzy stane reprezentační záložník z Balkánu, který má zkušenosti z bojů v evropských pohárech.

  • Slovan Liberec přivádí reprezentanta Kosova
  • Záložník Qëdrim Zyba hrál řadu zápasů v evropských pohárech
  • Radoslav Kováč staví velmi silný tým

Slovan Liberec je pod novým majitelem na přestupovém trhu velmi aktivní. Nový kouč Radoslav Kováč už přivítal několik nových akvizic včetně velkých posil do středu zálohy. Do nového ročníku budou modrobílý dres oblékat Marek Icha a Michal Hlavatý.

A jak to vypadá, třetím do party v srdci sestavy Slovanu bude reprezentant Kosova Qëndrim Zyba. Podle informací portálu inFotbal.cz liberecký management ladí ohledně příchodu třiadvacetiletého záložníka poslední detaily.

Hráč týmu FC Ballkani zvládne na hřišti pozice „osmičky“ i „desítky“, v jarní části minulého ročníku přitom hostoval v Legii Varšava, kde nastoupil do sedmi zápasů. Na svém kontě má Zyba také čtyři duely v kvalifikaci na stále ještě probíhající evropský šampionát.

Tříletý kontrakt a zápasy o Ligu mistrů

InFotbal informuje, že hráč už je na všech detailech přesunu s Libercem domluvený a plácli si také zástupci obou klubů. Přestupová částka zatím známá není, ale měla by být nižší než půl milionu eur (cca 12,5 milionu korun), na kterou hráče cení portál Transfermarkt.

K podpisu dostane Zyba tříletý kontrakt. Na severu Čech tak odchovanec Prištiny začne rozšiřovat svou sbírku 73 ligových zápasů, šesti gólů a čtyř asistencí, které nasbíral v dresu Ballkani. Za tento tým si zahrál také předkolo Ligy mistrů a zápasy v Konferenční lize.

Radoslav Kováč tak dostává k dispozici dalšího zajímavého hráče, se kterým může pracovat. Celkově Liberec staví opravdu silný tým, který by měl určitě hrát v nejlepší šestici české nejvyšší ligové soutěže.

Na sever Čech se v novém ročníku zcela jistě zaměří velká pozornost. Úvodní ligový duel sezony 2024/2025 sehraje Slovan v neděli 21. července v Karviné. Střetnou se tak dva mladí progresivní trenéři. Slezany totiž vede Martin Hyský.

Zdroj: FC Slovan Liberec, inFotbal.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.