Spojte se s námi


Fortuna liga

Slavia vytvořila ligový rekord v počtu neprohraných zápasů

Publikováno

dne

Slavia včera odehrála velmi těžký duel ve Zlíně, který remizovala 1-1 a o jeden zápas tak posunula ligový rekord v počtu neprohraných zápasů, který nyní činí 34 zápasů.

Tento rekord doposud držela Sparta, která mezi lety 2009 a 2010 udržela svojí neporazitelnost 33 zápasů.

Jaroslav Šilhavý odkoučoval ve Slavii již 44. soutěžní zápas a na svém koutě má pouhé 3 porážky. Slavia pod ním vstřelila 92 gólů a inkasovala pouze 27x.

Slávisté se přitom díky vlastnímu gólu Ondřeje Bači v 76. minutě dostali do vedení, ovšem 8 minut na to fauloval ve vápně Jakub Jugas a rozhodčí Pavel Královec odpískal penaltu, kterou Vukadin Vukadinovič svým prvním letošním ligovým gólem proměnil a zajistil Zlínu velmi cenný bod.

Slavia se tak propadla na 3. místo a na první Plzeň, která včera porazila Mladou Boleslav, ztrácí již 8 bodů. Zlín je s 10 body na 8. místě.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.