Spojte se s námi


Evropská liga

Slavia si vysloužila pochvalu od legendy Anglie. Uznání přišlo i od rivala

Slavia vybojovala extrémně cennou remízu na půdě Arsenalu, když v nastavení vyrovnával Holeš. Ačkoli výkon nebyl ideální, každý na to rychle zapomene, jelikož se jednalo o čtvrtfinále Evropské ligy. Jaké ohlasy vyvolala remíza Slavie na Emirates Stadium?

Publikováno

dne

Slavia vybojovala extrémně cennou remízu na půdě Arsenalu, když v nastavení vyrovnával Holeš. Ačkoli výkon nebyl ideální, každý na to rychle zapomene, jelikož se jednalo o čtvrtfinále Evropské ligy. Jaké ohlasy vyvolala remíza Slavie na Emirates Stadium?

Zdroj: SK Slavia Praha

Slávisté měli v utkání nejprve kus štěstí, když Willian nastřelil tyč a následně ze samostatného úniku pálil Lacazette jen do břevna. Poté se ale štěstí odklonilo i od Slavie při velké šanci Petra Ševčíka či střele Lukáše Provoda, kterou vyrazil Leno na tyč.

Gól Nicolase Pepého z 86. minuty se zdál být vítězným, Slavia se ale nikdy nevzdává. Zvlášť ne v evropských pohárech. V 93. minutě Provodův roh skončil na zadní tyči, kde ho do brány hlavou doťukl Holeš.

Slávistické cesty Evropskou ligou si všimla i legenda Leicesteru a Anglie Gary Lineker, který nastupoval i za Barcelonu či Tottenham.

„Pozdní vyrovnávací gól pro Slavii. Jsou skvělý tým,“ pochválil sešívané na Twitteru Lineker.

Výsledku červenobílých si všimnul i útočník Viktorie Plzeň Jean David Beauguel. „Neuvěřitelný výkon Slavie… Klobouk dolů,“ napsal francouzský fotbalista.

Tiskový mluvčí Jablonce Martin Bergman zase připomněl cestu Tomáše Holeše na vrchol. „Jsem z toho vedle, úplně. Tomáš je hrozně fajn kluk, skromnej, žádný frajírek, ale hlavně dříč, co na hřišti nechá všechno. Strašně mu to přeju. Hradec – Jablonec – Premiéra v základní skupině EL – Slavia – gól ve čvrtfinále EL.“

Obránce Jablonce Jakub Podaný zase vyzdvihl Ondřeje Koláře, který se vrátil v nejlepší možnou chvíli.

„Holeš super zavírák, ale smeknul bych před Ondrou Kolářem, protože s tím, co má poslední dny za sebou, maska, helma atd., tak hrál s velkým klidem a přehledem. Rozhodnout se nastoupit je jedna věc, ale pak to ještě potvrdit je jiná disciplína… A ještě na Arsenalu,“ pochválil Podaný Koláře.

Slavia zase jednou vyvolala na internetu spoustu reakcí a to ještě nemusí být konec. Velice nadějný výsledek 1:1 totiž dává svěřencům Jindřicha Trpišovského nemalou šanci na úspěch.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.