Spojte se s námi

Evropská liga

Slavia Praha vs. Šerif Tiraspol: Preview a tipy na sázení

Velká odplata. Tak může Slavia vzít duel se Šerifem Tiraspol. Oba celky se znovu potkávají po 14 letech, tentokrát v základní skupině Evropské ligy. Na co si vsadit?

Publikováno

dne

Velká odplata. Tak může Slavia vzít duel se Šerifem Tiraspol. Oba celky se znovu potkávají po 14 letech, tentokrát v základní skupině Evropské ligy. Na co si vsadit?

Šerif Tiraspol má na svědomí jeden z nejčernějších dnů v historii Slavie. V roce 2009 v předkole Ligy mistrů sešívaní po první bezbrankové remíze doma v odvetě vedli 1:0 a mohli přidat dalších klidně 5 gólů, jenže Moldavci v poslední minutě nastavení srovnali na 1:1.

Sešívaní tak vypadli z Ligy mistrů a co hůř, vedení už tehdy počítalo s příjmem za postup, tudíž začala spirála dluhů, která nakonec málem skončila zánikem klubu.

Když se tak řekne Šerif Tiraspol, každému slávistovi se zkřiví úsměv. Teď mají sešívaní šanci to po 14 letech napravit.

V Evropské lize začali nejlépe jak mohli. Na půdě ženevské Servette vyhráli 2:0 a získali cenné tři body. Teď to však musí nutně zopakovat doma s Tiraspolem.

Šerif totiž v prvním zápase s AS Řím nebyl takovým otloukánkem, jak by se čekalo. Italové čekali na gól až do poslední minuty první půl, domácí ale po změně stran srovnali. Těsnou výhru 2:1 tak musel v 65. minutě vystřelit Romelu Lukaku.

Hegemon posledních let v Moldavsku aktuálně tak suverénní není. Nachází se až na druhém místě za prvním Milsami, se kterým právě na konci srpna prohrál. Moldavskému fotbalu ale Šerif kraluje nepřetržitě od roku 2001.

O víkendu však Šerif rozstřílel 4:0 Balti. To Slavia má se střílením gólů docela problémy. V neděli poprvé v sezóně nevstřelila ani gól a v Teplicích jen remizovala. Po 10 kolech je přesně na polovině gólů (17) co vstřelila loni (34).

Jenže i když v lize to sešívaným střelecky moc nešlape, v Evropské lize je to něco jiného. Týmy chtějí hrát otevřeněji, nepřijedou proti Slavii jen bránit a sešívaní tak mají více prostoru na brejkové situace.

Doma v Edenu tak padly tři branky v duelu s Dniprem, dva se Zoryjou, tři v odvetě se Zoryjou a dva v Košicích s Dniprem i v Ženevě. Proto si myslím, že by tři branky mohly padnout i tentokrát.

Tip na sázení | Počet gólů v zápasu – více než 2.5

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené