Spojte se s námi


Premier League

Sheffield United má dnes šanci dostat se v Championship do čela tabulky

Publikováno

dne

Dva zápasy má dnes v plánu anglická druhá nejvyšší soutěž – Championship. V jednom z nich můžeme poznat (minimálně do zítřejšího dne) nového vládce tabulky. Sheffield United dnes totiž jede do Burtonu, a pokud se mu podaří získat tři body, předskočí dosavadního lídra Wolves. Zápas startuje v 20:45 SEČ.

Burton

Burton Albion se pohybuje těsně nad pásmem sestupu. Konkrétně je na 21 místě s 13 body a skóre -21, což je mimochodem nejhorší skóre v celé soutěži. Nad Birminghamem, který je o příčku níže (již v sestupové zóně) má náskok jen jednoho bodu. Burtonu se před repre-pauzou příliš nedařilo. Dlouhou sérii bez výhry přerušil až v posledním kole, když porazil Milwall (19) na jeho vlastním hřišti 0:1.

Burton koučuje angličan Clough. Ten se v dnešním zápase bude muset obejít bez zraněné dvojice Boyce (U 0/0), Bryford (O 6/0). Formaci by kouč Clough měl poskládat do volnějšího 4-3-3 ve složení: Bywater – Flanagan, Turner, Buxton, McFadzean – Lund, Murphy, Palmer – Dyer, Sordell, Akins.

Sheffield United

Sheffiend má letos velmi dobrou šanci postoupit do vysněné PL. Zatím si drží naději na druhé pozici s 33 body a skóre +10. Za vedoucím Wolves je jen o dva body. V posledních pěti ligových zápasech vyhrál Sheffield hned 4  a jen jednou prohrál (na hřišti QPR). V posledním ligovém kole doma výrazně deklasoval Fulham 4:1.

Trenér Wilder bude při tvorbě sestavy muset přihlédnout ke zdravotním potížím třech hráčů: Ch. Evans (U 7/0), Freeman (O 8/0) a Blackman (G 15/0). Sestava by měla mít formaci 3-5-2 ve složení: Moore, Wright, Carter, O´Conell – Basham, Coutts, Duffy, Fleck, Stevens – Sharp, Clarke.

Prediction

Formu před repre pauzou měl lepší Sheffield. Navíc dnešní motivace je pro něj maximální. Forma týmu Burton je celou sezónu špatná a totéž platí i o individuálních výkonech hráčů. I v tomto zápase se kloním ke dvojce, ovšem s menším vkladem. Championship je jedna z nejvyrovnanějších soutěží.

Reklama

Oblíbené