Spojte se s námi


Chance Liga

Ševčík odchází ze Sparty! V následující sezoně bude hostovat v německém Norimberku, který bude mí opci na přestup

Michal Ševčík přicházel do Sparty s nadějí prosadit se a vyhrát titul. Splnilo se mu pouze to druhé, ale na Letné takřka nenastupoval. Nyní přišel čas jeho odchodu a dle informací iSportu míří do německého Norimberku.

Publikováno

dne

Michal Ševčík přicházel do Sparty s nadějí prosadit se a vyhrát titul. Splnilo se mu pouze to druhé, ale na Letné takřka nenastupoval. Nyní přišel čas jeho odchodu a dle informací iSportu míří do německého Norimberku.

Michal Ševčík měl za sebou dvě vynikající sezony ve Zbrojovce Brno a nebylo pochyb o tom, že si jej vykoupí nějaký přední ligový tým. Závod nakonec vyhrála Sparta, která jej přivedla před sezonou 2023/24.

Ševčík přišel primárně směrem do budoucna a od začátku angažmá působil spíše v rezervě. Kdo ale čekal, že se během sezony probojuje do sestavy A-týmu, šeredně se spletl.

Mladý hráč nastoupil do pouhých pěti ligových zápasů a starty sbíral v rezervě, v závěru sezony ani tam. Přitom v zimní přípravě patřil mezi nejlepší hráče.

Trenérský tým Briana Priskeho mu ale šanci nedal a nyní se zdá, že je čas jeho odchodu. Lars Friis s ním směrem do následující sezony nepočítá a Ševčík míří o dům dál.

Ševčík na Spartě končí

Pavel Šťastný z iSportu přišel s informací, že má mladý záložník či křídelník namířeno do 2. Bundesligy, kde si jej vyhlédl Norimberk. Právě s tím má Sparta dobré vztahy, dorazil z něj Asger Sörensen a působil v něm i Peter Vindahl.

Ševčík má do Norimberku dorazit na roční hostování s opcí na přestup. Sparta tím v podstatě dává najevo, že o Ševčíka vlastně už takový zájem nemá. Je tedy otázkou, k čemu mezi ním a klubem došlo.

Ševčík rozhodně nebude jediným, kdo tým opustí. Angažmá si aktuálně shání Jan Mejdr, spekuluje se i o konci Adama Karabce. Otazníky visí i u navrátilců z hostování.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.