Spojte se s námi


La Liga

Setién tvrdil, že hráči nerozuměli jeho pokynům, Celades hovořil o situaci kolem Rodriga

Publikováno

dne

V pozápasových komentářích probrali oba trenéři vzájemný zápas svých výběrů, který na Mestalle skončil za stavu 2:0 pro domácí. Došlo ale také na jiná témata. Zatímco Quique Setién hovořil o nedorozumění mezi ním a hráči, Albert Celades pravil, že Rodrigo Moreno je hráčem Valencie a uvidí, co se stane.

Quique Setién

V prvním poločase jsme hráli velmi špatně, nebyli jsme dobře rozestavení pozičně a také precizní. Umožnili jsme 4 nebo 5 brejků a existuje spousta věcí, které z té první půle lze zhodnotit. Hráči nerozuměli některým věcem a možná jsem je dostatečně nevysvětlil. V druhém dějství už to bylo lepší, ale bohužel jsme se neprosadili a náš protivník dal druhý gól.

Valencia si v prvním poločase zasloužila více. Nehráli jsme dobře a máme hodně co zlepšovat a probírat. Soupeř se hodně zatáhl a kdyby Ansuova střela nebo jakýkoliv z pokusů Lea padl do brány, vyrovnalo by to hru. Jedná se o bolestivou porážku a pokusíme se jí co nejrychleji strávit. Některé věci nebyly vyloženy dobře nebo byly špatně přetlumočeny.

Viděli jsme to – přihrávání nemělo hloubku a na něčem takovém nepracujeme. Nejlepší na tom všem bylo, že do přestávky jsme šli za nerozhodného stavu. Ve druhé půli jsme hráli lépe, ale to nestačí. Valencia je skvělým týmem a dobře se dokáže vymanit z tlaku, aby ublížila protivníkovi. Zhodnotíme rozestavení a pochopení to, co očekáváme.

Pochopit nakreslené schéma na tabuli a ukázat to na hřišti jsou dvě odlišné věci. V poločase jsme upravili pár věcí, aby hráči více rozuměli taktice a šlo to vidět, jelikož jsme získávali prostor. Určitě pochopíte, že nebudu hovořit o privátních konverzacích s hráči. Stejně tak jsem už říkal, že se nebudu bavit o přestupech. Nemám, co bych dodal ke svým předchozím tvrzením.

Rodrigo je skvělým hráčem a říkal jsem, že bych byl radši, kdyby dnes (vyjádření proběhla v sobotu, pozn. přek.) nenastoupil. K dalším záležitostem nemám co říct. To, že de Jongova forma spadla, je váš názor. Dneska to nebylo jen o něm, celý tým měl problém pochopit hru. Frenkie hraje poslední měsíce určitým způsobem a nyní jej žádáme o něco jiného.

Albert Celades

Jsme velmi potěšeni. S Barcelonou je velmi obtížné vyhrát. Odehráli jsme skvělý zápas a pracovali jako tým. Každý ví, jak jsou pro nás Parejo s Rodrigem důležití, ale dnes jsme se posílili jako tým. Vy víte, že jsem rozhodčí vždy respektoval, jelikož jejich práce je velmi složitá. Doufáme, že si nebudeme na nic stěžovat a dneska jsme měli smůlu na jejich rozhodnutí.

Chápu vaše obavy, ale do přestupových spekulací se nehodlám zatahovat. Dnes Rodrigo zahrál dobře a chtěl jít na hřiště, jelikož normálně trénuje. Drby se objevily i v létě a on k nim přistupoval běžně. Jsme rádi, že je zpátky ve hře a uvidím jej znovu v pondělí. Rodrigo je totiž hráčem Valencie a uvidíme, co se stane.

Nevím, k jakým incidentům došlo před zápasem, ale my jsme tak jako tak spokojení. Hovořil jsem se čtvrtým rozhodčím o té neuznané brance Gabriela, ale raději bych to dále nekomentoval. Dnes jsem nevyhrál já po taktické stránce s Quiquem Setiénem – Valencia porazila Barcelonu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.