Reklama

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík se rozplývá nad katarským zázemím. Jak reaguje veřejnost?

Jaroslav Tvrdík nechtěně rozpoutal další vlnu nevole na sociální síti Twitter. Očividně se vydal do Kataru, kde je pravděpodobně i pracovně. Z čeho je v Kataru tak nadšený?

Předseda představenstva sešívaných přidal na Twitter fotografie tzv. Aspire Acedemy. Ta byla vybudována už v roce 2004. Cílem této akademie je vychovávat kvalitní sportovce pro Katar a zároveň jim poskytovat kvalitní vzdělání.

Jednoduše parádní zázemí, které u nás jednoznačně chybí. Provázání sportu a vzdělání je v ČR chtě nechtě stále na bídné úrovni.

Právě Tvrdík v minulosti hovořil o tom, že jedním z jeho dlouhodobých cílů je vybudování kvalitní mládežnické akademie, která aktuálně zrovna nejkvalitnějším zázemím pro své mládežníky nedisponuje. Možná hledá v Kataru inspiraci nebo obchodní partnerství, kdo ví.

Reakce veřejnosti

Každopádně tenhle tweet pobouřil veřejnost, která si Katar spojuje především s otrockou prací na fotbalových stadionech vybudovaných pro MS 2022.

“Jojo, skvěle to udělali otroci, klobouk dolů.”

“Respekt? To jako vážně? Respekt před čím? Před tím, že to tam udělali otroci a pár jich při tom umřelo? Ano, to si zaslouží obrovský respekt.”

“Tenhle člověk se neštítí ničeho, stačí se podívat kdo vlastní Slavii, s kým je kamarád a komu leze do p*dele!”

“Hledá se nový mecenáš pro Slávku?”

“Kolik mrtvol je asi v základu stavby?”

Veřejnost má z jisté části určitě pravdu a vnímá velký problém okolo lidských práv. Ale pozor nehleďme na všechno pouze z jednoho úhlu pohledu.

Jaroslav Tvrdík chtěl pouze poukázat na kvalitu samotného zařízení, které můžeme Kataru tiše závidět. A vůbec se nezmiňuje o svém názoru na to, jak se tam staví a za jakých podmínek.

Myslíte, že megalomanské stavby (třeba mrakodrapy) se i v jiných částech světa obešli bez lidských obětí? A že lidé, co je stavěli byli královsky zaplacení?

Problém ohledně lidských práv se nesmí přehlížet, každopádně kamenovat Jaroslava Tvrdíka za fotku s popiskem je také trochu mimo.

Zdroje: Jaroslav Tvrdík, Wiki

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tvrdík se dá kamenovat i bez fotky s popiskem o Kataru.Je to bezpáteřní čínský hovado.Doporučoval bych mu navtšívit taky tábory v číně kde jsou zavření Ujguři.
  Tam už to asi nikomu závidět nebude jako stadionu v Kataru.

 2. Á, koukám že tady zase onanuje pár duševních mrzáčků… No jo no, závist je závist, onanujte dál!

 3. Jsem překvapen jaké ochránce lidských práv máme mezi fotbalovými fanoušky. Také jak vzdělaní sinologové cítí potřebu psát příspěvky na fotbalovém webu.🙈 Nebo, že by to byli spíše jen nenávistní Sparťané, kteří dostali šanci plivnout jedovatou slinu na Tvrdíka? To spíše! Btw, rád bych věděl kolikrát tito hrdinný proti-čínští bojovníci navštívili Čínu. Osobně jsem ji navštívil několikrát a vůbec mi nevadí, že do Slavie vstoupili zrovna oni. Dokonce jsem raději než mít majitele klubu miliardáře z ČR. Poctivou prací a obchodem u nás k miliardám určitě nepřišel. Takže svatoušci plkejte plkejte a Slavia půjde dál vpřed, stejně jako Čína, ať se vám to líbí nebo ne.

  • Aby ses jako vlastizrádce jednoho dne neobjevil visící na lampě jako tomu bylo u mnohých vlastizrádců v šestapadesátém v Maďarsku …

 4. Infantilní pohled na Katar od pročínského kuliho Tvrdíka. No a mluvit pozitivně o Číně i v souvislosti s kolonizací Hong Kongu komunistickou Čínou může jen politický blb a prokomunistický kolaborant Ota. Že by z Tvrdíkovy rodiny?

 5. Tak že by nový mecenáš pro Slavii? Spekulovalo se o Qatar airways,no to potěš koště,ze současné jasné nadvlády se stane absolutní dominance klubu z Vršovic.

 6. Exbolševik Tvrdík, kariéristická bezpáteřní zrůda co do KSČ vstoupila pár dní před pádem zločinného režimu. Dnes je tato zrůda podržtaškou zločineckého čínského režimu, kterému se prodala Slavia. Tfuj tajbl Slavia!!

  • Bla bla bla,čínské společnosti vlastní spoustu klubů,Atletico,Espaňol,Manchester city,AC Milán,jsou všichni komouši? Ne nejsou,je to jen závist že někdo má schopného a bohatého majitele a někdo jen kabelu Ķřéťu kterému jde jen o pozemky a stadion kde chce postavit hotel.

 7. To je prdel tady číst ty nadávky na číňany od hlupáku kteří ve svém životě používají a vlastní desítky a desítky věcí pocházející z Číny.

 8. slavie má příjmy dost vysoké tak ať investuje Tvrdík by rád investoval ale za cizí inu struktura

 9. Se tady hádáte, vidíte co dělaj špinavý arabácký prachy. MS v Kataru o vánocích, prokázaná korupce jako prase při volbě a stejně jim to nikdo nesebere, kozomrdům muslimskejm .

 10. Závist made in Letná, která nemá ani vlastní stadion a zadlužená je až hrůza. Poslední akce stavba stadionu na Strahově, kde by hráli. A zaplatili by to daňoví poplatníci.

 11. JA BYCH ho dal i na BORY !! HAJZL !!! Co ta penalta co udelal ten ZMRD !! ZBORIL nejhnusnejsi bek nasi ligy!! Vse se zatlouklo do autu !! VAR co to je ?? TVRDIKU???? Hlavne ze dalsi vyhra §§ HA HA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené