Spojte se s námi


Fotbal

Sancho nevyšel, Manchester United tak hledá nové křídlo v Itálii! Nabízí se hned dvě varianty

Publikováno

dne

Borussia Dortmund potvrdila, že Jadon Sancho na 100 % nikam nepřestoupí a byl mu nejen zvýšen plat, ale také prodloužen kontrakt do roku 2023. Manchester United se tedy po nové posile musí dívat jinde. Svůj zrak upřelo vedení Red Devils do Itálie, kde by mohli být k dispozici hned dvě zajímavé alternativy.

Zdroj: twitter.com/acffiorentina

S Jadonem Sanchem anglický velkoklub ostrouhal a musí se tak dívat po různých alternativách. Hned dva zajímavé cíle však měl dle italských médií najít Manchester United právě na Apeninském poloostrově.

Jeden z potenciálních cílů se nachází ve Florencii, druhý v Turíně. Tím prvním je stále talentovaný 22letý Federico Chiesa, který již několik sezon patří ke klíčovým hráčům Fiorentiny a nejinak tomu bylo v té právě skončené. Druhým je v Juventusu nechtěný Douglas Costa.

Chiesa v právě skončené sezoně nastřílel ve 37 soutěžních duelech 11 gólů a přidal 9 asistencí. Je rychlý, komplexní, má vůdčí povahu a ještě se bude zlepšovat. Fiorentina za něj požaduje 60 až 70 milionů eur a je o něj obrovský zájem.

Získat se jej snaží Juventus či AC Milán, ale spekulovalo se i o Liverpoolu či v minulosti o Bayernu Mnichov. Proto by se Manchester United mohl obrátit spíše na Douglase Costu. Třicetiletý křídelník je v Juventusu nechtěný a mohl by stát 30 až 40 milionů eur.

A třebaže i o Douglase je zájem, nedá se čekat, že by po něm sáhl kterýkoliv z velkoklubů. Brazilec by tak na nabídku Manchesteru United pravděpodobně kývl, byla by to pro něj obrovská motivace a vzhledem k jeho technickým dovednostem by to byla zajímavá štace.

Dokáže anglický celek získat některého z těchto fotbalistů?

Zdroj: football-italia.net, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.