Spojte se s námi


Fotbal

Salernitana vs Lazio: Previews a tipy na sázení

V prvním sobotním duelu italské Serie A na sebe narazí převážně trápící se týmy. Domácí Salernitana by se určitě chtěla nacházet minimálně o pár příček výše a hosté z Lazia v letošní sezoně hrají se očekáváním.

Publikováno

dne

V prvním sobotním duelu italské Serie A na sebe narazí převážně trápící se týmy. Domácí Salernitana by se určitě chtěla nacházet minimálně o pár příček výše a hosté z Lazia v letošní sezoně hrají se očekáváním.

Aktuální forma

Za posledních 5 zápasů se domácímu týmu povedly uhrát pouhé 2 body. Při obou remízách svítilo na tabuli skóre 2:2, jednou se Sassualem a podruhé s Cagliari. Problém, se kterým celý tým bojuje je především defenziva, jelikož 24 obdržených branek je řadí na dno napříč celou soutěží právě v tomto ohledu.

Na druhé straně Lazio z 15 možných bodů v posledních zápase získalo 10, takže se nachází v úplně jiném rozpoložení. Samozřejmě skóre 13:13 po 12 odehraných kolech mluví za své. Hráči klubu z Říma mají problém hlavně před soupeřovo brankou a mnohdy z toho není více než 1 gól za zápas.

Pozice v tabulce

Salernitana se nachází na úplném chvostu Serie A. Na svém kontě má pouhých 5 bodů za 5 remíz, tudíž hráči stále čekají na svou úvodní výhru v novém ročníku. Verona, která je o příčku výše počítá bodů 8 a pokud Salernitaně odskočí, Salernitana se ocitne ve velkých problémech.

Hosté se nachází v klidném středu tabulky. 17 bodů, již výše zmíněné skóre 13:13 a 10.místo. Bystrý fanoušek si tak všimne, že za úvodních 7 kol Lazio uhrálo pouhých 7 bodů a většinu svého bodového zisku nasbíralo až v posledních 5 zápasech.

Nejlepší střelci

Kdo, alespoň z osobního hlediska dává zapomenou na týmovou bídu je střelec domácích Boulaye Dia. Senegalský útočník má na kontě již 4 góly, příčemž celkový počet střelených gólů celého týmu je 8. S jeho gólovým příspěvkem se zvedne šance na bodový zisk v jakémkoliv zápase.

Ciro Immobile a Luis Alberto v posledních letech gólově táhli svůj tým. Po 12 kolech si oba hráči připsali 3 vstřelené branky, a i to je jeden z důvodů, proč se Lazio nachází až na 10.místě. Pokud by v letošní sezoně Immobilemu vyschl střelecký prach, nejspíše na to doplatí celý tým. Španělský záložník navíc kvůli žlutým kartám sobotní duel neodehraje.

Tipy na sázení

Jako favorit do zápasů vstupuje Lazio. Domácí zápas určitě neodevzdají a před svými fanoušky budou usilovat o svou první výhru v sezoně. Lazio se začíná pomalu zvedat a svůj vzestup by mělo potvrdit výhrou na půdě posledního týmu soutěže. Neočekává se žádná gólová přestřelka, ale Lazio si odveze všechny body.

Tip na sázení I Výhra Lazia

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené