Spojte se s námi


Ostatní

Rubin Kazaň v problémech, hráčům už čtyři měsíce neplatí

Publikováno

dne

Jeden z nejlepších ruských klubů Rubin Kazaň se ocitl ve velkých finančních problémech. Podle britského deníku Telegraph už hráči čtyři měsíce nedostali výplatu. Údajně jim klub dluží přes 10 miliónů liber.

Je to jedna z dalších ran pro ruský sport. Ambiciózní tým Rubin Kazaň zažívá hrozivou sezónu. Klub, který před sezónou pomýšlel na účast v evropských pohárech, se nyní musí spokojit pouze s dvanáctým místem, takže zatím má spíše starosti sestupového rázu.

Teď se navíc vynořila spekulace, že hráči nedostávají už čtyři měsíce zaplaceno, a tak se klub některých jmen chystá zbavit.

Za Kazaň nastupuje například Alex Song s Yannem M’Vilou, kteří v minulosti hrávali Premier League. Dá se tak očekávat, že s těmito dvěma hráči bude ukončena spolupráce.

Spekuluje se, že situaci neustojí ani trenér týmu Kurban Berdyjev, jenž do Kazaně přišel v létě. Tohoto v Rusku ceněného trenéra se ale vedení chce, kvůli finanční tísni, údajně zbavit.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.