Spojte se s námi


Hokej

Rozjetý Nečas byl zvolen třetí hvězdou týdne!

V uplynulém týdnu odehrál Martin Nečas čtyři utkání, ve všech zvládl bodovat a po zásluze byl zvolen třetí hvězdou. Ještě lépe si vedli Mark Stone a Thatcher Demko.

Publikováno

dne

V uplynulém týdnu odehrál Martin Nečas čtyři utkání, ve všech zvládl bodovat a po zásluze byl zvolen třetí hvězdou. Ještě lépe si vedli Mark Stone a Thatcher Demko.

Zdroj: Minnesota Wild

První hvězdou týdne byl zvolen útočník Stone z Vegas Golden Knights. Ten byl v uplynulém týdnu s bilancí 2+8 ve čtyřech zápasech nejproduktivnějším hráčem celé ligy a výrazně tak pomohl svému týmu ke čtyřem výhrám.

Nejvíce zazářil při úterním vítězství nad Minnesotou 5:4 po prodloužení, kdy zaznamenal 5 asistencí, čímž stanovil své kariérní maximum a zároveň klubový rekord.

Povedený týden prožili i Vancouver Canucks a lví podíl na tom měla druhá hvězda týdne – brankář Demko. Kanadský tým totiž vyhrál 3 ze 4 zápasů a u všech výher byl právě on.

Nejprve v úterý při výhře 4:0 vynuloval Winnipeg Jets a zaznamenal první čisté konto v NHL. Následně se předvedl při dvou výhrách nad Torontem 3:1 a 4:2, kdy celkově předvedl 68 úspěšných zákroků.

Tři zápasy, jedno čisté konto, průměr obdržených branek 1,00 a úspěšnost zákroků 96,9 %. Fantastická čísla.

A dobrou formu ukázal i Nečas, třetí hvězda týdne. Bodoval ve všech čtyřech zápasech a s bilancí 2+5 pomohl Carolině ke čtyřem výhrám a umístění na druhém místě centrální divize.

Nejvíce zazářil při výhře nad Floridou 3:2, kdy na dva góly přihrál a v prodloužení sám rozhodl. Následovala asistence při výhře 4:2 nad Nashville Predators, dvoubodový zápas (1+1), kterým přispěl k vítězství nad Detroit Red Wings 5:2 a další asistenci zaznamenal opět proti Floridě, tentokrát při výhře 4:2.

Celkově má Nečas v sezoně už 18 bodů za 4 góly a 14 asistencí ve 21 zápasech a je 5. nejproduktivnějším hráčem Caroliny.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.