Spojte se s námi


La Liga

Ronaldo, Messi, Salah, Bale? Aneb Gól roku FIFA

Publikováno

dne

V tradiční anketě Gól roku FIFA (v originálu cena Ference Puskáse) se i letos o prvenství utká několik překrásných branek a jejich více či méně známých střelců. Kdo se stane vítězem?

Ocenění, které nese jméno legendárního ostrostřelce Realu Madrid, si v nedaleké minulosti odnesl například Olivier Giroud, Zlatan, James Rodriguez nebo ve Slavii působící Miroslav Stoch. Nůžky, dalekonosný volej, dokonalá brance předcházející kombinace. To jsou jen některé způsoby, jakými si mohou hráči napříč všemi úrovněmi i kategoriemi o cenu říct.

V letošním roce bylo vybráno 10 kandidátů. Nalezneme mezi nimi třeba nádherné nůžky Ronalda a Balea z Ligy Mistrů, Salahovo sólo nebo Messiho dokonalé zpracovaní a precizní zakončení slabší nohou z Mistrovství světa. O cenu se budou ucházet i Pavard, Cheryshev, Quaresma a další méně známí borci.

Vítěz bude oznámen a odměněn potleskem a cenou 24. září na slavnostním ceremoniálu v Londýně. Kdo je vaším favoritem?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.