Spojte se s námi


Fotbal

Ronaldo byl neskutečný, ale nejlepší byl Roberto Baggio, má jasno legendární Zanetti

Publikováno

dne

Javier Zanetti je legendou Interu Milán a do jeho historie se zapsal nesmazatelným písmem. Během své kariéry se v dresu Nerazzuri setkal s mnoha skvělými hráči. Jedním z nich byl také Esteban Cambiasso, který jej v živém vysílání na Instagramu krátce vyzpovídal.

Velice překvapivá v rámci rozhovoru byla odpověď na dotaz, jaký je nejlepší hráč, se kterým si zahrál v jednom dresu. „Ronaldo byl po příchodu z Barcelony neskutečný, ale pokud musím říct pouze jedno jméno, pak to byl Roberto Baggio,“ má jasno Zanetti.

Proč právě Baggio? „Měl skvělou rovnováhu v poměru kvality a vášně, ohromně si jej vážím,“ nechal se slyšet bývalý argentinský fotbalista. Následně se v krátkosti rozpovídal o konci své kariéry, který nastal v roce 2014 před jeho 41. narozeninami. „Muselo se to stát, i když jsem byl stále dobré v kondici,“ tvrdil.

„Chtěl jsem se rozhodnout, kdy skončit. Nechtěl jsem totiž, aby poslední vzpomínky na mě, jako hráče, byly špatné. Poté, co jsem si přetrhl achillovku a zotavil se, mě všichni v šatně přijali a já věřil, že bych mohl pokračovat v kariéře. Ale zřejmě bylo lepší, že jsem skončil,“ zakončil Zanetti, který je dnes v Interu viceprezidentem.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.