Spojte se s námi


Fortuna liga

Roman Haša opouští Karvinou a míří do slovenské Seredě!

Budoucnost Romana Haši je ještě v řešení. Nyní již je známo co s osmadvacetiletým Čechem bude. Odchází hrát na Slovensko.

Publikováno

dne

Včera 21. června 2021 jsme vydali článek o aktuálních změnách v kádru MFK Karviné. V tomto článku jsme vás mimo jiné informovali o tom, že budoucnost Romana Haši je ještě v řešení. Nyní již je známo co s osmadvacetiletým Čechem bude. Odchází hrát na Slovensko.

Zdroj: ŠKF Sereď

Po roce opouští MFK Karvinou útočník Roman Haša. Odchovanec Slovácka se vrací na Slovensko, nově totiž bude působit v klubu ŠKF Sereď. Tento klub teprve před pár dny převzal bývalý trenér MFK Juraj Jarábek.

„Roman potřebuje a hlavně chce hrát. Už v minulé sezóně neměl herní vytížení, na které byl zvyklý. Podobné by to pravděpodobně bylo i v nové sezóně. Romanovi děkuji za odvedenou práci pro náš klub,“ sdělil sportovní ředitel MFK Karviné Lubomír Vlk.

Haša odehrál v karvinském dresu 27 utkání a vstřelil 5 gólů. Mimo jiné dvěma trefami v posledních minutách zajistil cennou remízu MFK doma s Jabloncem.

S vedením slovenského klubu se osmadvacetiletý útočník dohodl na roční smlouvě s možností využití opce na prodloužení spolupráce.

„Získali jsme útočníka s výbornou orientací v šestnáctce, slibujeme si od něj góly. Věříme, že se brzy adaptuje na nové prostředí. Bývalého hráče Karviné si do týmu vybral trenér Juraj Jarábek, oba tak vědí, co od sebe mohou očekávat,“ řekl na generální manažer slovenského klubu Marián Černý.

Zdroj: MFK Karviná, Transfermarkt, ŠKF Sereď

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.