Spojte se s námi


Bundesliga

Robbena na hřiště o víkendu nepustí zranění

Publikováno

dne

Včera Bayern porazil v Lize mistrů Anderlecht a ve vyřazovací fázi milionářské soutěže v žádném případě chybět nebude. Samotný výkon Bayernu však nebyl ani zdaleka optimální a výhra byla velmi vybojovaná. S výjimkou relativně špatného výkonu (špatného v měřítku Bayernu), bylo další černou kaňkou lehké zranění Robbena. Ten musel být střídán a ze zápasu si bodnesl drobné zranění, které mu však vystaví stopku minimálně pro víkendové kolo Bundesligy, ve kterém se Bayern postaví Gladbachu.

Robben i v minulosti dosti laboroval se zraněními. Letos se mu však dařilo zdraví relativně udržet a zatím odehrál za Bayern 18 zápasů ve kterých dal 3 góly a na dva přihrál. Již třiatřicetiletý nizozemský reprezentant patří mezi nejzkušenější a služebně nejstarší hráče Bayernu. V Bayernu působí již od sezóny 2009/2010, ve které do Německa přestoupil z Realu Madrid. Před tím oblékal dresy Chelsea či PSV Eindhoven.

V reprezentaci stihnul Robben vstřelit 37 gólů v 96 zápasech. V Bundeslize pak nastoupil za Bayern k celkem 179 zápasům a na svém kontě má krásných 93 gólů a 57 asistencí. Hodně toho odehrál v LM – celkem 102 zápasů a na kontě 29 vstřelených gólů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.