Rivaldo: Ligue 1 je dobrá, ale ne příliš pro hráče na Neymarově úrovni

Bývalý legendární kanonýr Rivaldo se krátce po skončení reklamní akce jednoho z partnerů klubu FC Barcelona, sázkové společnosti Betfair, vyjádřil k několika tématům týkající se svého krajana Neymara Júniora, jenž má v úmyslu se v létě vrátit zpátky do Katalánska.

http://gty.im/1004747554

Za mě musí Neymar opustit PSG, protože je to brilantní hráč, který udělal chybu tím, že opustil Barcelonu. Myslím si, že teď je dobrá šance se vrátit a pro PSG odvedl dobrou práci. Liga ale není stejná, není jako anglická či španělská. Francouzská liga je dobrá, ale není tak dobrá pro hráče Neymarovy úrovně. Musí se rozhodnout teď a nečekat další sezonu,“ řekl Rivaldo přítomným reportérům na Camp Nou krátce poté, co si zahrál s pozvanými fanoušky z celého světa vědomostní kvíz „Beat The Elite“ pod záštitou již zmiňovaného sponzora, sázkovky Betfair.

Odchod z Barcelony byl velmi náhlý a to rozhodnutí rychlé. Prezident PSG mu nechal otevřené dveře, pokud bude chtít odejít on či jakýkoliv jiný hráč. Sedmdesáti procentům fanoušků by se jeho návrat nelíbil a pravděpodobně je to rozzlobí. Podle mého ale má Neymar takovou osobnost, že je dokáže získat zpátky na svou stranu. Pokud se mu bude dařit, dávat góly, hrát fotbal jako vždy, odvede svou práci, nebude chodit slavit s přáteli a učiní z Barcelony šampiona, na všechno se zapomene,“ dodával sedmačtyřicetiletý Brazilec.

Následně se Rivaldo pozastavil nad hráčovým soukromým životem, který naposledy poskvrnilo nařčení z údajného znásilnění. „Existuje několik věcí o Neymarovi, které nebyly dobré, ale myslím si, že pokud se vrátí, už to nebude dítě. Ve věku sedmadvaceti let se dokáže změnit dle mého názoru. Nastal čas využít okamžiku, a to ať pro Barcelonu, tak pro Madrid. Mluví se i o Realu nebo anglickém fotbale. Podle mě má jakýkoliv tým, do něhož přijde, šanci stát se nejlepším na světě. Liveprool, Manchester United, Manchester City.“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.