Spojte se s námi


Fotbal

Riqui Puig? Koeman zřejmě jeho talentu nevěří, toho by mohl využít Arteta

Talentovaný středopolař Riqui Puig v Katalánsku vysedává na lavičce a když má štěstí, zahraje si celých dvacet minut, jako teď naposledy proti Granadě.

Publikováno

dne

Talentovaný středopolař Riqui Puig v Katalánsku vysedává na lavičce a když má štěstí, zahraje si celých dvacet minut, jako teď naposledy proti Granadě. Potenciálu, který možná nevidí Ronald Koeman si ale všiml lodivod londýnského Arsenalu Mikel Arteta a spekuluje se o tom, že by mladý Španěl mohl do konce sezóny posílit červenou část Londýna.

Zdroj: burnleyfootballclub.com

Už nějakou dobu slýchá Riqui Puig ze všech stran jen samou chválu. A od doby, kdy oslnil svými výkony v předsezonních zápasech v létě 2018 ji slýchá i od široké veřejnosti.

Uběhlo dva a půl roku a že by se kreativní záložník dostal do základní sestavy se říci nedá. Tím spíš, když se vedení barcelonského kádru ujal Ronald Koeman, který sice při příchodu opakovaně tvrdil, že se musí dávat šance mladíkům z akademie, ale nového Iniesty, jak Puigovy přezdívají, jakoby se to netýkalo.

Nutno přiznat, že v jistém směru může být rodák z Matadepery ještě rád za aktuální pandemii, díky níž mohou trenéři střídat až pět hráčů za zápas. Nebýt toho, pravděpodobně by nenasbíral ani ten malý počet minut, které odehrál.

Sám Puig se nechal slyšet, že chce zabojovat o své místo v sestavě a nechce odcházet na hostovaní. O jeho služby by ale byl zájem!

Kromě hostování v různých španělských klubech jako Real Betis či Villarreal, se mu nabízí i destinace italská v barvách AC Milan, případně přesun do anglické Premier League, kde se o něj zajímají především Leeds United a již zmíněný Arsenal.

Tak či tak by byla škoda nechávat nadání barcelonského klenotu ležet ladem na střídačce. Už několikrát dokázal, že umí vymyslet parádní předfinální či finální přihrávku.

Zdroj: barcauniversal.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.