Spojte se s námi


eSport

Riot Forge debutuje hned dvěma herními tituly Ruined King a Hextech Mayhem

Riot Forge oznamuje svůj debut v podobě vydání her Ruined King: A League of Legends Story a Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Ty jsou již v prodeji.

Publikováno

dne

Riot Forge oznamuje svůj debut v podobě vydání her Ruined King: A League of Legends Story a Hextech Mayhem: A League of Legends Story. Ty jsou již v prodeji.

Ruined King: A League of Legends Story je tahové RPG pro jednoho hráče vyvinuté společností Airship Syndicate (tvůrci Battle Chasers: Nightwar a Darksiders Genesis v čele s legendárním komiksovým výtvarníkem Joem Madureirou).

Hra je dostupná na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 a PC (přes Steam, GOG.com a Epic Games Store). Hra bude k dispozici brzy poté na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Stávající majitelé PS4 nebo Xbox One mají možnost upgradovat svou verzi zdarma.

Příběh se odehrává ve dvou regionech světa Runeterra. V Bilgewater, rušném přístavním městě, které je domovem lovců mořských příšer, přístavních gangů a pašeráků z celého známého světa.

Druhým místem, kam hráč zavítá, jsou Shadow Isles, země prokletá smrtící Černou mlhou, která zahaluje ostrov a proměňuje ty, s nimiž přijde do kontaktu. Aby hráči porazili společného a tajemného nepřítele, vytvoří nepravděpodobnou skupinu šampionů League of Legends. Těšit se tak mohou na Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri a Pyke.

Hextech Mayhem: A League of Legends Story je nová rytmická skákačka vyvinutá Choice Provisions, tvůrci série BIT.TRIP. Hra je k dispozici na Nintendo Switch, PC (přes Steam, GOG.com a Epic Games Store) a brzy k dispozici prostřednictvím mobilní aplikace Netflix.

Hráči musí provádět skoky a útoky s bombami v rytmu zvukového doprovodu. Jen tak se vyhnou překážkám, odzbrojí nepřátele, zapálí pojistky a tím dosáhnou řetězových reakcí výbuchů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.