Spojte se s námi


Hokej

Referendum o uzavření Extraligy! Samotní hráči v něm dali jasně najevo svůj názor

Publikováno

dne

O možném uzavření Extraligy ještě v sezóně 2019/2020 se začalo spekulovat již v prosinci! Nyní však dostal každý hráč jednotlivého extraligového týmu možnost vyjádřit svůj názor právě díky hlasování. Kdo byl pro a kdo naopak proti návrhu?

Od doby, co se tento nápad začal projednávat samozřejmě se našla veliká řada odpůrců. Není divu, z Chance ligy by již letos případně nemohl nikdo postoupit do naší nejvyšší hokejové soutěže, zároveň by ovšem poslední tým ELH nesestoupil a setrval zde.

Doteď se k této myšlence vyjadřovali zástupci klubů či jiných hokejových organizací. Teď však dostali prostor samotní hokejisté a to v referendu, ve kterém mohl každý vyjádřit svůj postoj. Výsledek vyzněl poměrně jednoznačně. Drtivá většina hráčů nesouhlasí s uzavřením Extraligy ještě v sezóně 2019/2020!

sport.cz

Nejvíce hráčů, kteří s návrhem souhlasí, působí v týmech nacházejících se ve spodních částech tabulky. I u nich v klubu však docela překvapivě zvítězila možnost Extraligu neuzavřít. Myslíte si, že by byl správný krok uzavřít ELH již v této sezóně, či s omezením soutěže nesouhlasíte vůbec?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.