Spojte se s námi


La Liga

Real Madrid chystá zúžení kádru! Kdo má z klubu odejít?

Publikováno

dne

Nedávno Real Madrid přestavil pět posil, které májí Bílý balet znovu dostat na absolutní vrchol. Proto musí z týmu i někdo odejít. Koho se chce Real zbavit?

Isco
Talentovaný Španěl je s odchodem spojovaný delší dobu. Pod trenérem Zidanem sice zažil období své největší slávy, ale i přesto je vedení Los Blancos ochotno naslouchat nabídkám od 60 milionů eur. Zájem mají týmy jako AC Milán, Juventus, Manchester City nebo Manchester United.

Mariano
Měla to být náhrada za Ronalda, ale hráče takových kvalit nahradit nelze. 25letý hrotový útočník se stal nechtěným v době, kdy do madridského celku přestoupil Luka Jovič. O Mariana má enormní zájem Arsenal, ale omezuje ho rozpočet. Proto by odešel do Londýna na hostování s možnou opcí na přestup.

Lucas Vázquez
Po příchodu Hazarda má prakticky uzavřenou cestu do základní sestavy. Jeho konkurencí jsou Vinícius, Hazard, Asensio, Rodrygo a Jovič (spíše hrot). Proto by měl během léta klub opustit. Real Madrid žádá 35 milionů eur.

Keylor Navas
Kostarický gólman se stal druhořadým až po přestupu Thibauta Courtoise z Chelsea. Byť stále s týmem trénuje, neočekává se, že by chtěl plnit roli dvojky a z Madridu odejít. Real je ochoten naslouchat nabídkám vyšším 35 milionů eur.

Gareth Bale
Právě velšský reprezentant má největší šanci klub opustit. O jeho přestupu se napsalo hodně, zájem měl Manchester United, PSG, Juventus, Bayern nebo kluby z Číny. Avšak Real požaduje za 29letého útočníka ohromných 120 milionů eur.

Reklama

Oblíbené