Spojte se s námi


Fotbal

Rashford nejlepším penaltovým střelcem Premier League. Mezi dribléry zabodoval Traoré

Publikováno

dne

Fotbal se točí kolem gólů a asistencí, je ale i řada jiných zajímavých statistik, které zůstávají bez povšimnutí. Dnes se podíváme například na nejlepšího dribléra, nebo penaltového střelce.

Nejvíce úspěšných driblinků má na svém kontě Adama Traoré. Španělský rychlík prošel přes soupeře 144 krát. Druhé místo bere Zaha a třetí nelepší je Argentinec z Norwiche Buendía.

I co se počtu střel je na tom nejlépe hráč Wolves Raul Jimenez. Mexický hroťák vystřelil v této sezóně hned 99 krát. Jen o jednou méně pálil Mohamed Salah, třetí je s 87 střelami Firmino.

Zajímavá je i statistika gólů z penalt, té kraluje Marcus Rashford s pěti góly. Z puntíku skóroval třeba do sítě Chelsea, nebo Leicesteru. Druhý je se čtyřmi trefami Vardy, bronzový Noble.

Nejvíce vzdušných soubojů vyhrál Sebastian Haller. Urostlý Francouz uspěl hned 206 krát. Haller je jednoznačně nejlepší, druhý Joelinton jich vyhrál 150, třetí Tarkowski 145.

Naopak nejvíce prohraných soubojů má Troy Deeney, konkrétně 200. Zajímavé je, že druhé místo patří Hallerovi, je tedy v elitní trojici jak co se vyhraných, tak prohraných soubojů týče. Třetí je Joelinton se 188.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.