Spojte se s námi


Fotbal

Radek Příhoda: Od Součka to byl nešťastný moment. Zrušení trestu si dovedu představit

V sobotním zápase Fulhamu s West Hamem United viděl Tomáš Souček červenou kartu, o které se hodně diskutovalo. Co na to říká bývalý rozhodčí Radek Příhoda?

Publikováno

dne

V sobotním zápase Fulhamu s West Hamem United viděl Tomáš Souček červenou kartu, o které se hodně diskutovalo. Co na to říká bývalý rozhodčí Radek Příhoda?

Zdroj: whufc.com

V sobotním zápase s Fulhamem viděl Tomáš Souček vůbec první červenou kartu ve své profesionální kariéře.

Pětadvacetiletý reprezentant před rozehráním volného přímého kopu nešťastně udeřil Aleksandara Mitroviče loktem do obličeje a hlavní rozhodčí Mike Dean udělil Součkovi po zhlédnutí videa červenou kartu.

Ta byla ale hodně přísná a Tomáše Součka se tak ihned začaly zastávat hvězdy jako Gary Lineker nebo Jamie Carragher.

V dosavadním průběhu sezony byl přitom český záložník velmi slušný. Během 23 ligových zápasů obdržel pouze tři žluté karty, což je na defenzivního středopolaře velmi slušný počin.

Co si pak o sobotním incidentu myslí Radek Příhoda, který deset let figuroval na listině rozhodčích FIFA? „Myslím, že to byl hodně nešťastný moment a určitě se o něm bude ještě hovořit,“ řekl pro Ruik bývalý rozhodčí.

A měla by podle něj FA zrušit následný trest, jako to udělala v případě Poláka Jana Bednareka? Stoper Southamptonu byl shodou okolností vyloučen v minulém kole rovněž Mikem Deanem.

„Nejsem znalý disciplinárního řádu, ale může se to stát a dovedu si to představit,“ dodal Radek Příhoda.

West Ham už přitom v úterý čeká souboj s Manchesterem United v rámci FA Cupu a o 6 dní později pak ligový duel se Sheffieldem United.

Zdroj: transfermarkt.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.