Spojte se s námi


Fotbal

Raději Tecla než Ronalda! Nejlepší reakce fanoušků na spolupráci Slavia Praha se saúdským klubem Al-Nassr!

Fanoušci SK Slavia Praha pobaveně reagují na poslední informace klubu ohledně spolupráce se saúdsko-arabským klubem Al Nassr, kde hraje Cristiano Ronaldo.

Publikováno

dne

Fanoušci SK Slavia Praha pobaveně reagují na poslední informace klubu ohledně spolupráce se saúdsko-arabským klubem Al Nassr, kde hraje Cristiano Ronaldo.

Tvrdík na pracovní cestě v Saúdské Arábii

Majitel SK Slavie Praha Jaroslav Tvrdík v posledních dnech vyvolal rozruch fanoušků klubu, když oznámil pracovní cestu do Saúdské Arábie. Příznivci klubu tak začali bádat, jaký že účel jeho návštěva země Blízkého východu konkrétně má.

Prezident Slavie v neděli zveřejnil Tweet z návštěvy finále španělského superpoháru. Zápas se odehrával stejně jako v minulých letech v Saúdské Arábii, což dlouhodobě vyvolává nevoli hráčů i fanoušků fotbalu.

Ve zmíněném utkání Barcelona naprosto dominovala Realu Madrid a zvítězila jednoznačně 1:3. V příspěvku Tvrdíka také bylo uvedeno, že jeho návštěva arabské země nebyla jen z důvodu sledování toho nejlepšího světového fotbalu.

V příspěvku totiž uvedl, že se jedná o pracovní návštěvu, což vyvolalo u fanoušků klubu rozporuplné reakce. „Co kdybychom se spojovali s někým, kdo nepotlačuje lidská práva a nemá ruce od krve,“ zněla jedna z reakcí fanouška.

Tvrdík o den později prozradil onu příčinu návštěvy Saúdské Arábie. Na svém Twitteru totiž oznámil spolupráci s týmem Al-Nassr, který nedávno ulovil hvězdného Cristiana Ronalda.

Nejlepší reakce na spolupráci s Al-Nassr

Reakce veřejnosti na sebe nenechaly dlouho čekat. „Jestli budou chtít Standu za Ronalda, tak Nass*at,“ přišel s vtipnou reakcí pod příspěvkem uživatel ´WestBoySkS´ na utopickou výměnu Tecla za Ronalda.

„Ronaldo by nám rozes*al kabinu. A na pivo by asi nešel,“ zněl další příspěvek odkazující na zdravý životní styl portugalské hvězdy, ale taktéž problematickou povahu. Díky ní se ostatně připravil o možnosti hrát v Evropě poté, co se stal volným hráčem po odchodu z United.

„Samé lepší destinace (vlajka Číny a Saúdské Arábie), tam to jde snadno,“ následovala další reakce na zahraniční spolupráce klubu s odkazem na vlajku Severní Korey a poznámkou, že se naštěstí fotbal moc nehraje v této zemi. „Dokázal byste navázat spolupráci třeba s Německem či Španělskem,“ tázal se fanoušek.

Zdroj: Twitter – Jaroslav Tvrdík

Reklama

Oblíbené