Spojte se s námi


Fotbal

PSG došla trpělivost! Pařížský celek bude v nové sezóně opět mířit na ty nejvyšší mety

Tým vlastněný katarskými šejky v přestupovém okně nelení! Po neúspěšné sezóně, kdy PSG nedokázalo vyhrát ani francouzskou Ligue 1, bude v té následující mířit na ty nejvyšší cíle! Důkazem je enormní posilování.

Publikováno

dne

Tým vlastněný katarskými šejky v přestupovém okně nelení! Po neúspěšné sezóně, kdy PSG nedokázalo vyhrát ani francouzskou Ligue 1, bude v té následující mířit na ty nejvyšší cíle! Důkazem je enormní posilování, které možná ještě není u konce.

PSG v posledních týdnech získalo opravdu zajímavé posily a to nemusí být zdaleka vše! Do Paříže se bude stěhovat legendární stoper Realu Madrid Sergio Ramos. Další posilou je brankářská jednička italské reprezentace Gianluigi Donnarumma.

Oba tito hráči přišli zadarmo po vypršení smlouvy, ale jejich platy rozhodně zadarmo nebudou. Stejný případ je i kapitán Nizozemska Georginio Wijnaldum, který se v Liverpoolu nedomluvil na prodloužení smlouvy. Pařížský gigant tak neváhal a přivedl i jeho.

Katarští šejci ale rozhodně nešetří a nepřivádějí pouze volné hráče. Z Interu Milán by měl v brzké době přijít Achraf Hakimi za 70 milionů euro.

Je otázkou, jestli příchody těchto posil povedou i k nějakým odchodům, ale tým je na jména nyní opravdu nabitý. Ambice nemohou být nižší, než vyhrát všechny soutěže, ve kterých budou Pařížané startovat.

Fanoušci jako nejlepší možnost vidí uspořádání sestavy do rozestavení 3-5-2. Co si o tom myslíte vy? Může PSG myslet na zisk ušaté trofeje pro vítěze Ligy mistrů? Nezapomínejme také, že je stále volný Lionel Messi!

Zdroje: Transfermarkt, Actu Foot, Fabrizio Romano

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.