Spojte se s námi


Fortuna liga

První letní posilou Slovácka je černohorský reprezentant!

Klub 1. FC Slovácko hlásí do svých řad první posilu! Jedná se o černohorského reprezentanta Marka Merdoviče, který přichází z týmu Rudar Pljevlja.

Publikováno

dne

Klub 1. FC Slovácko hlásí do svých řad první posilu! Jedná se o černohorského reprezentanta Marka Merdoviče, který přichází z týmu Rudar Pljevlja.

Zdroj: 1. FC Slovácko

Svou první letní posilu dnes představilo Slovácko. Jedná se o 22letého a talentovaného mládežnického reprezentanta Černé hory. Ten přichází z Telekom 1. CFL Ligy, tedy nejvyšší černohorské soutěže, konkrétně z klubu Rudar Pljevlja.

Zde odehrál v aktuální sezóně 30 zápasů, ve kterých si připsal tři góly a jednu asistenci. Ale nenechme se zmást, Marko Merdovič je 190cm vysoký defenzivní hráč, ideální pro vyztužení záložní řady.

„Sledovali jsme ho delší dobu. Je to zajímavý defenzivní hráč na levou stranu, který má i reprezentační zkušenosti v mládežnických kategoriích. Věříme, že se úspěšně aklimatizuje a do budoucna pro nás bude přínosem,“ řekl k prvnímu letnímu příchodu sportovní ředitel Veliče Šumulikoski.

Klub z krásného města z oblasti Staré Hercegoviny se letos v tamní nejvyšší soutěži umístil na sedmé příčce se 45 body a s bilancí třinácti výher, šesti remíz a sedmnácti proher.

Tento celek však do samotného konce soutěže bojoval o účast v evropských pohárech, nicméně v pěti posledních zápasech získali pouhé čtyři body za jednu výhru a jednu remízu.

Zdroje: 1. FC Slovácko, Transfermarkt, Livesport

Reklama

Oblíbené