Spojte se s námi


Premier League

Promluvil bývalý útočník The Reds: Buffon na laně Liverpoolu?

Publikováno

dne

Legendární italský brankář Gianluigi Buffon už dříve potvrdil, že po konci probíhajícího ročníku definitivně pověsí kopačky na hřebík. Stan Collymore si myslí, že se to dá ještě změnit.

Bývalý útočník Liverpoolu Stan Collymore si myslí, že Liverpool by se měl pokusit o to, aby Gianluigi Buffon ještě nekončil s aktivní kariérou a po sezoně vyměnil Juventus Turín za anglickou Premier League.

Collymore tvrdí, že brankářský post je pro Červené problematický. „Je to pozice, kterou musí Jurgen Klopp posilnit. Loris Karius a Simon Mignolet nedosahují úrovně LFC. Očekávám, že klub v létě koupí kvalitního a zkušeného brankáře.“

„Gigi Buffon mluví o tom, že po konci sezony skončí s fotbalem. Proč ho neoslovit a nenabídnout mu nabídku, která se nebude dát odmítnout?“ zamyslel se Collymore pro BetStars. „Je to neuvěřitelná fotbalová ikona.“

„Pokud by přešel z jednoho úžasného klubu do druhého, z Juventusu Turín do Liverpoolu, a pomohl by The Reds vyhrát vytoužený titul, představte si, jaký nádherný konec kariéry by to byl,“ zakončil někdejší útočník LFC.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.