Spojte se s námi


Fortuna liga

Problém pro Spartu? Po mistrovském úspěchu hrozí odchod nejlepších hráčů. Co na to Rosický?

Sportovní ředitel mistrovské Sparty Tomáš Rosický musí po velkém úspěchu řešit i problém se skladbou kádru na nový ročník. Letenským totiž hrozí výprodej jejích nejlepších fotbalistů. Jak na to bude Rosický reagovat?

Publikováno

dne

Sportovní ředitel mistrovské Sparty Tomáš Rosický musí po velkém úspěchu řešit i problém se skladbou kádru na nový ročník. Letenským totiž hrozí výprodej jejích nejlepších fotbalistů. Jak na to bude Rosický reagovat?

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na Letné panuje velká spokojenost. Kolo před koncem nadstavby už má Sparta jistotu titulu a může se v klidu soustředit na středeční finále poháru s Plzní. Úspěch s sebou ale logicky nese i zájem o hráče, kteří ho dosáhli.

Spustí se v týmu Briana Priskeho výprodej? Podle posledních zpráv je v hledáčku zahraničních klubů hned několik hráčů. Management Sparty tak bude mít před začátkem nového ročníku plné ruce práce, aby svůj kádr udržel pohromadě.

„Doufám, že to, co teď předvádím, je moje pravá tvář, díky níž můžu udělat velkou kariéru v některém ze špičkových klubů v top pěti evropských soutěžích,“ cituje web iSport.cz slova Veljka Birmančeviče, nejproduktivnějšího hráče ligy.

Zájem není jen o útočníky, odejít mohou i Krejčí a Vitík

Autor 16 ligových gólů a jedenácti asistencí ale není ve středu zájmu zdaleka sám. Jeho parťáci z útočného trojzubce, který Spartě vystřílel obhajobu titulu, také touží po zahraničním angažmá. Jan Kuchta i Lukáš Haraslín mají v sedmadvaceti letech nejvyšší čas.

Na odchod slovenského křídelníka se Tomáš Rosický už dokonce připravil. Dorazit má kosovský reprezentant Ermal Krasniqi z Rapidu Bukurešť. Autor čtyř branek do sítě Mladé Boleslavi, tedy Kuchta, by také ještě rád vyzkoušel jinou ligu.

Vedle útoku ale Sparta očekává také nabídky na své obránce. Příběh Ladislava Krejčího o jeho přesunu do Girony je dobře známý. Skvělými výkony si o pozornost ale řekl i jedenadvacetiletý Martin Vitík. O něho projevily zájem kluby z Anglie či Německa.

Všichni výše jmenovaní hráči určitě neodejdou, ale pokud bychom se měli bavit třeba jen o dvou jménech, tak by to pro Spartu znamenalo určitý problém. V nové sezoně se navíc bude bojovat o přímý postup do Ligy mistrů. Jak se k tomu postaví sportovní ředitel Rosický?

Zdroj: AC Sparta Praha, Transfermarkt, iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.