Spojte se s námi


Fortuna liga

Příbram hlásí posilu z Watfordu! Jedná se o mládežnického reprezentanta Srbska

Publikováno

dne

Příbram hlásí posilu z Premier League. Tou se stává srbský devatenáctiletý hrotový útočník Filip Stuparević, který přichází na hostování z Watfordu. Srbský reprezentant do 21 let dokáže taktéž zahrát na pravém křídle.

Zdroj: twitter.com/fkpribram

Filip Stuparević přichází z Watfordu do Příbrami na hostování do konce letošního roku, tedy do 31. prosince 2019. Kmenový hráč Watfordu a srbský reprezentant do 21 let už s příbramským týmem trénuje a také si připsal první minuty v příbramském dresu.

A to v rámci 9. kola Fortuna ligy, kdy se Příbram střetla s Mladou Boleslaví. Stuparević naskočil na posledních dvanáct minut, ale s celkovým skórem 6:0 ve prospěch Mladé Boleslavi už nic udělat nedokázal.

Do Watfordu přestoupil rodák z Bělehradu teprve v lednu letošní roku. Konkrétně 8. ledna 2019. Ovšem zbytek loňské sezóny strávil Stuparević na hostování v klubu FK Vozdovac.

Právě z tohoto klubu Watford mladého Srba vykoupil. Během svého působení v českém klubu bude Stuparević oblékat dres s číslem 5.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.