Spojte se s námi


Premier League

Preview: Sheffield chce výhrou nad Bristolem zastavit špatnou sérii

Publikováno

dne

V předehrávce 21. kole Championship se představí domácí Sheffield United. Na svém hřiští přivítá hosty z Bristol City. Vzhledem k posledním výsledkům obou týmů to vypadá, že uvidíme pěkný zápas a hodně gólů. Zápas startuje v 20:45 SEČ.

Sheffield United

Sheffield se držel hodně dlouho na dostřel prvního Wolves. Nedávno však prohrál doma 4:5 s Fulhamem a to odstartovalo sérii tří zápasů bez bodu. Kromě Fulhamu, jej o body připravil ještě Birmingham (remíza) a v posledním kole i Millwall (prohra 3:1). Po této sérii tří zápasů se ziskem jednoho bodu se Sheffield propadl na čtvrté místo a na první Wolves ztrácí již 10 bodů.

Sheffield hraje i přes zhoršené výsledky stále pohledný a útočný fotbal. Zásluhu má na tom i kouč Wilder. Ten pro dnešní zápas musí řešit potíže se zraněnými Evansem (U 7/0), Freemanem (O 8/0) a Coatsem (Z 16/1). Lze očekávat formaci v ofenzivním 3-5-1-1 ve složení: Blackman – O´Conell, Carter-Vickery, Wright – Stevens, Fleck, Duffy, Lundstram, Basham – Brooks – Clarke.

Bristol City

Bristolu se vcelku daří. Aktuálně má stejně bodů jako Sheffield ale díky lepšímu skóre je na třetím místě. Aktuální formu má Bristol lepší. V posledních dvou zápasech vyhrál, když porazil venku Hull a doma Middlesbrough.

Trenér L. Johnson má v kádru pár hráčů, kteří aktuálně bojují se zraněním. Konkrétně je to čtveřice: O´Neill (Z 2/0), Diedhiou (U 13/5), Hegeler (Z 3/0) a Pisano (O 7/0). Formaci lze očekávat ofenzivní 4-4-1-1 ve jmenném složení: Fielding – Magnusson, Baker, Flint, Wright – Bryan, Smith, Pack, Brownhill – Paterson – Reid.

Prediction

Tipovat zde vítěze je složité. Value je určitě v sázkách na výhru hostí, klidně i pojištěnou DNB. Více se mi ale líbí sázky na góly. V posledních pěti zápasech Sheffieldu padl 4x over 2,5 a 5x daly oba týmy gól.

U Bristolu to je podobné. Z pěti posledních zápasů padl over 2,5 také čtyřikrát a BTS vyšlo ve stejném počtu. Radím tedy hrát BTS či klasický over 2,5.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.