Spojte se s námi


Ligue 1

Preview: Potvrdí Nantes domácí neporazitelnost i proti Monaku?

Publikováno

dne

Hned 7 zápasů má na středu naplánována Ligue 1. Jedním z nich je i zápas domácího Nantes proti hostům z Monaka. Zápas startuje v 19:00 a SK favorizují hostující celek. Tak jednoznačné to však asi nebude…

Nantes

Nantes má tuto sezónu dvě tváře. Doma má skvělou formu a pravidelně vítězí, zato venku to je jedna prohra za druhou. V pěti posledních zápasech Nantes 4x prohrálo, ale všechny zápasy se hrály venku. Ten jediný domácí Nantes proti Toulouse vyhrálo. Nantes je aktuálně na pěkném 5. místě se ztrátou 5. bodů na pátou Marseille.

Veleznámý kouč C. Ranieri v tomto zápase bude kvůli zranění postrádat Coulibalyho (U 4/0). Nejistý je start Krhina (Z 5/0). Karetní trest pak do hry zcela jistě nepustí Palloise (O 9/0). Ranieri vyšle do hry formaci 4-4-1-1 ve jmenném složení: Tatarusanu – Lima, Carlos, Awaziem, Dubois – Thomasson, Touré, Rongier, Iloki – Nakoulma – Sala.

Monako

Knížecí klub AS Monako také nezažívá nijak zvlášť vyvedenou sezónu. Stíhat první PSG se mu opět nedaří a aktuálně na svého úhlavního nepřítele ztrácí ze třetího místa už devět bodů. Monako nasbíralo zatím 29 bodů a pěkné skóre +21. V posledních pěti zápasech napříč všemi soutěžemi Monako vyhrálo pouze jednou – domácí zápas proti Guingampu (6:0). V minulém týdnu Monaco propadlo v LM doma s Lipskem (1:4) a o víkendu si renomé nenapravilo, když doma prohrálo s PSG (1:2).

Trenér Jardim bude v tomto zápase postrádat kvůli zranění Jovetiče (U 6/2). Nejisté jsou pak starty Lemara (Z 10/1), Traoré (Z 3/3) a Boschilia (Z 3/0). Jardim vyšle své muže na hřiště ve formaci 4-2-3-1 ve složení: Subašič – Kongolo, Jemerson, Glik, Sidibe – Tielemans, Moutinho – Ghezzal, Lopes, Keita – Carrillo.

Prediction

SK favorizují hostující celek. Nantes je však doma velmi silné a vzhledem k aktuálně zhoršené formě a neideálnímu rozpoložení Monaka mi zde vychází více vyrovnaný zápas. Nantes rozhodně má fotbalové prostředky na to, aby doma neprohrálo. Na neprohru domácího týmu se kurzy pohybují kolem 1,75.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.