Spojte se s námi


Chance Liga

Přestupová bomba! Letáček z Baníku Ostrava může zamířit do LaLigy, zájem má Getafe

V Chance Lize se schyluje k zajímavé přestupové bombě. Jiří Letáček z Baníku Ostrava je v kontaktu s Getafe, které hraje španělskou LaLigu. Podle iSportu už proběhl určitý kontakt mezi oběma stranami.

Publikováno

dne

V Chance Lize se schyluje k zajímavé přestupové bombě. Jiří Letáček z Baníku Ostrava je v kontaktu s Getafe, které hraje španělskou LaLigu. Podle iSportu už proběhl určitý kontakt mezi oběma stranami.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Jiří Letáček je v kontaktu s Getafe
  • Španělský klub plánuje podat oficiální nabídku
  • Baník jej případně nahrazovat nehodlá

Tak tohle by byla opravdu velká přestupová bomba. Je zvykem, že hráči ze Sparty či Slavie přestupují ven do elitních soutěží, ale u týmů druhého rázu se to nestává prakticky vůbec.

Baník Ostrava se ale postupně dostává do podvědomí a i tento klub by rád prodával napřímo. A právě nyní má tu možnost, protože pětadvacetiletý brankář Jiří Letáček komunikuje se španělským klubem.

Zájem o něj má prvoligové Getafe, které hraje střed LaLigy. A právě tento tým je připravený dle iSportu podat Baníku oficiální nabídku na jeho vykoupení.

V příštích dnech by tedy do kanceláří Baníku měla přistát nabídka, jejíž výše ale zatím není známa. Ostravané ale rozhodně nejsou proti tomu obchod uskutečnit.

V jejich kádru je stále Jakub Markovič, na kterého se mohou spolehnout a díky tomu odchodu Letáčka v podstatě nic nebrání. Navíc by se tímto obchodem mohla zvýšit prestiž klubu.

Pokud tedy Getafe nabídne přijatelné peníze, k obchodu dojde. Sám Letáček asi ještě před létem netušil, že by podobný přestup mohl nastat a nyní už v podstatě není cesty zpět.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.