Spojte se s námi


Fotbal

Přestup Lautara Martíneze do Barcelony je prakticky hotový, prozradil prezident Carlos Pablo

Publikováno

dne

Z přestupu Lautara Martíneze do Barcelony, který je podle ředitele jeho bývalého klubu Liniers de Bahía Blanca již prakticky hotový, bude mít zisk i několik dalších subjektů, než pouze Inter Milan. Carlos Pablo prozradil, že nemalou částku také dostane Racing Club, který v létě 2018 prodal argentinského útočníka do Interu za 25 milionů eur.

Lautaro Martínez
Zdroj: fcbarca.com

Lautaro se po boku Romela Lukaka v letošní sezoně skvěle rozehrál a ve 31 zápasech nastřílel 16 gólů. Nebýt pandemie koronaviru, tak by jeho cena byla bezpochyby ještě o dost vyšší, i tak si ale Inter v případě jeho prodeje přijde na pěkný balík. Část z těchto peněz však bude patřit i předchozím klubům, které se na Martínezově vývoji podíleli.

„Peníze, které za přestup Lautara obdržíme nám pomohou. S těmito penězi budeme schopni udělat mnoho věcí, ale není to něco, o čem bychom se každý den bavili,“ řekl Pablo v rozhovoru pro Radio del Plata.

„Jsme velmi nadšení tím, jak si Lautaro Martínez právě teď vede. Je to pro nás mimořádná situace. Mám pocit, že dohoda s Barcelonou je již prakticky uzavřena.“

„Vyjednali jsme si 20 % ze zisku, který obdrží klub Racing, to jsme vyjednali s Victorem Blancem v době, kdy přestoupil do Interu a představuje to 1.59 % z celkové přestupové částky,“ prozradil ředitel celku Liniers de Bahía Blanca detaily podle něho chystaného přestupu.

Sám Quique Setién v posledním rozhovoru přiznal, že dvaadvacetiletý útočník je jedním ze 4 hráčů, kteří by se do Barcelony hodili a je tak logicky v médiích hodně probíraný. Stále však nejsou zveřejněny žádné detailnější informace, než pouhé spekulace.

Použité zdroje: Radio del Plata

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.