Spojte se s námi


Chance Liga

Překvapivé hostování! Sparťan Vindheim míří do Teplic

Mnoho fanoušků Sparty jistě překvapilo, že Andreas Vindheim je stále hráčem Sparty. Klub mu dal svolení k odchodu, Nor si ale nové angažmá nenašel, a tak míří na hostování do Teplic.

Publikováno

dne

Mnoho fanoušků Sparty jistě překvapilo, že Andreas Vindheim je stále hráčem Sparty. Klub mu dal svolení k odchodu, Nor si ale nové angažmá nenašel, a tak míří na hostování do Teplic.

Andreas Vindheim přišel na Letnou v roce 2019 ze švédského Malmö a v první sezoně vyhrál se Spartou domácí pohár. V rudém dresu celkem odehrál 44 ligových zápasů, ve kterých vstřelil tři góly a přidal šest asistencí. Šest zápasů přidal v MOL Cupu a dalších deset startů si připsal v evropských pohárech. 

Měl konečně vyřešit pozici pravého beka, jenže přinesl spíše další rozpaky. Na podzim 2021/22 prakticky nehrál a odešel tak na hostování do tehdy druholigového německého Schalke.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ani tam si ale moc nezahrál, na jaře 2022 nastoupil jen do sedmi zápasů. Vrátil se tak do Sparty, kde loni na podzim vůbec nehrál a naskočil jen jednou za béčko ve FNL.

V zimě tak odešel na hostování do norského Lilleströmu, jenže ani tady svou kariéru nenakopl. Odehrál totiž jediný zápas a v létě se opět vrátil na Strahov.

Sparta mu dala svolení hledat si nové angažmá, jenže o 28letého beka, který poslední dva roky prakticky nehrál, nebyl zájem.

Ke konci přestupního období tak odchází na roční hostování do Teplic, aby se Sparta zbavila alespoň nějaké části platu. Sparta si je může v zimě stáhnout zpět, smlouva Vindheimovi na Letné skončí v červnu 2024.

„Jsme dohodnuti, že Andreasovi dáme čas se začlenit. V tomto týdnu začal s týmem Sparty naplno trénovat po zranění, proto počítáme, že do prvních zápasů bude naskakovat postupně,“ uvedl pro klubový web Teplic sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Zdroj: FK Teplice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.