Pozor na Schicka, učil se u nejlepších, varovala Sparta rivala ze Slavie. Co na to Bohemians?

Twitter je vynikající sociální sít a konečně si toho začínají částečně všímat i fotbalové kluby v České republice. Sice pomalu, ale jistě. Pražské trio ve složení Sparta, Slavia a Bohemians po losu skupin Evropské ligy lehkým popichováním pobavilo fotbalové fanoušky po vzoru zahraničních celků.

zdroj: twitter, @bayer04fussball

Sociální sítě jsou skvělou možností, jak ještě zatraktivnit veškeré sporty. V zahraničí už to nějakou dobu vědí, zejména Německo by mohlo jít všem příkladem, jelikož tamní kluby skvěle komunikují s fanoušky a nebojí se žádného popichování jak s příznivci, tak i se soupeři.

Podobně se to snaží postupně dělat i některé kluby v České republice, díky čemuž se může spousta fotbalových fanoušků pobavit.

Důkazem budiž popichování trojice pražských celků po losu základních skupin Evropské ligy. Slavia Praha totiž popřála hodně štěstí Spartě i Liberci, přičemž letenský celek pichlavě reagoval: „Děkujeme, ať se daří! PS: Pozor na Patrika (Schicka), učil se u nejlepších!“

Narážela tak na to, že Schick je jejím odchovancem. To si ale pochopitelně nemohl nechat ujít admin účtu Bohemians 1905. Přeci jen to byl právě celek z Ďolíčku, kde si udělal český útočník vynikající jméno a kde se opravdu rozehrál. Klokani na to ani nepotřebovali slova, stačil jeden nevinný a skvělý gif.

https://twitter.com/bohemians1905/status/1312037312826667008

Ani není třeba být fanouškem kteréhokoliv z těchto celků. Bohemians tak však pobavili nejednoho příznivce nejpopulárnějšího sportu na této planetě. Doufejme, že podobných popichovacích momentů bude v našich končinách stále více!

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jo at žije bulvar špatně napsany… No nevědel jsem že mame 3 kluby v Lize Mistru.Ale když to pišete,tak to tak asi bude .Autor článku PavelLangr at prosim dále nepíše děkuji. Důkazem budiž popichování trojice pražských celků po losu základních skupin Ligy mistrů. Slavia Praha totiž popřála hodně štěstí Spartě i Liberci,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.