Spojte se s námi


Bundesliga

Pouze tři hráči selhali ve třech penaltových rozstřelech! O která slavná jména jde?

Server Transfermarkt přišel s další zajímavou statistikou – v jednadvacátém století se podařilo pouze třem hráčům selhat hned ve třech penaltových rozstřelech. A jedná se o slavná jména tří záložníků z top klubů.

Publikováno

dne

Server Transfermarkt přišel s další zajímavou statistikou – v jednadvacátém století se podařilo pouze třem hráčům selhat hned ve třech penaltových rozstřelech. A jedná se o slavná jména tří záložníků z top klubů.

Zdroj: eurosport.com

Michael Ballack

První selhání! – Jednalo se o utkání německého poháru mezi Bayernem a Hamburgem. I díky Ballackově omylu historicky nejúspěšnější německý celek prohrál (po penaltách 4:7 z pohledu Bayernu).

Druhé selhání! – Opět to bylo v DFB – Pokalu, tedy německém ligovém poháru. Tentokrát se Bayern utkal s týmem 1. FC Köln. Ballack soupeřova brankáře sice nepřekonal, jeho spoluhráčům to však vadit nemuselo, protože tentokrát uspěli (po penaltách 8:7 pro Bayern).

Třetí selhání! – Potřetí se Ballack zmýlil zase v poháru. Tentokrát to bylo však v dresu Chelsea. Blues tehdy díky jeho neproměněné penaltě prohrály s Blackburnem (6:7 z pohledu Chelsea).

Frank Lampard

První selhání! – Bylo to na mistrovství světa v roce 2006. Výběr anglické reprezentace prohrál po penaltové loterii s Portugalskem (1:3 po penaltovém rozstřelu z pohledu Anglie).

Druhé selhání! – Podruhé se „Lamps“ svou neúspěšnou penaltou prezentoval v utkání Community Shield. Soupeřem Chelsea tehdy byl Manchester United (Blues prohráli po penaltách 1:4).

Třetí selhání! – Ve třetím případě šlo o zápas Chelsea vs. Fulham. Lampard však odcházel ze hřiště jako vítěz, takže ho jeho nepovedená penalta mrzet nemusela (4:3 po penaltách pro Chelsea).

Xabi Alonso

První selhání! – Podobně jako Lampard selhal i Alonso na mezinárodní úrovni. Na EURU 2012 se Španělé utkali s reprezentací Portugalska. Xabi penaltu sice neproměnil, i tak byl ale na straně vítězů. (Španělsko po penaltách vyhrálo 4:2).

Druhé selhání! – Druhou penaltu Xabi neproměnil v dresu Bayernu Mnichov. Ten se v domácím poháru utkal s Borussií Dortmund a tahal za kratší konec (z jeho pohledu to bylo 1:3 po penaltách).

Třetí selhání! – A konečně naposledy. Šlo o zápas německého superpoháru mezi Bayernem a Wolfsburgem. Právě díky jeho omylu Bayern prohrál. (po penaltách 5:6 z jeho pohledu).

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.